Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinUtilities 10.3

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: YL Computing
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2010
Rozmiar: 8.46 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 262

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinUtilities 10.3

WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe. Jest to narzędzie dostępne za darmo dla wszystkich użytkowników domowych – zabronione jest używanie go w celach komercyjnych!

Co oferuje dostępny w wersji pl WinUtilities? Otrzymujemy tu mnóstwo opcji służących ulepszeniu działania wszystkich elementów systemu. Mamy tu więc możliwość czyszczenia dysku ze zbędnych plików, usuwania zbędnych wpisów w rejestrze, niedziałających skrótów i niepotrzebnych kluczy. Nadto jest tu przydatny optymalizator działania RAM, wyszukiwania zduplikowanych plików oraz moduł permanentnego odinstalowania aplikacji. WinUtilities 9 oferuje także narzędzie, które pozwoli na usunięcie zbędnych  toolbarów z przeglądarki Internet Explorer.

Nie trzeba wcale być ekspertem, aby używać tej aplikacji. Dla niedoświadczonych użytkowników przewidziano opcję, dzięki której jednym zaledwie kliknięciem można wykonać całą optymalizację. Istnieje także wersja Professional programu, posiadająca dodatkowe funkcje, jeśli ktoś jednak nie ma ochoty płacić, prezentowana tu wersja darmowa spokojnie starczy na jego własny użytek.

Dlatego też jeżeli komputer pracuje podejrzanie wolno, system otwiera się długo, bądź nie wiemy, co zapycha twardy dysk, wypada wykonać download WinUtilities 9 i zrobić porządek. Polecane jest używanie tego programu 1-2 na miesiąc, co pozwoli utrzymać system w doskonałej kondycji. Aplikacja została wykonana tak, aby przy minimum wysiłku ze strony użytkownika dawać mu maksimum korzyści – dlatego też wypada sprawdzić osobiście, jak się sprawuje. Oczywiście jest on przeznaczony wyłącznie pod systemy Windows.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinUtilities 10.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie