Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinUtilities 10.3

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: YL Computing
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2010
Rozmiar: 8.46 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 265

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinUtilities 10.3

WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe. Jest to narzędzie dostępne za darmo dla wszystkich użytkowników domowych – zabronione jest używanie go w celach komercyjnych!

Co oferuje dostępny w wersji pl WinUtilities? Otrzymujemy tu mnóstwo opcji służących ulepszeniu działania wszystkich elementów systemu. Mamy tu więc możliwość czyszczenia dysku ze zbędnych plików, usuwania zbędnych wpisów w rejestrze, niedziałających skrótów i niepotrzebnych kluczy. Nadto jest tu przydatny optymalizator działania RAM, wyszukiwania zduplikowanych plików oraz moduł permanentnego odinstalowania aplikacji. WinUtilities 9 oferuje także narzędzie, które pozwoli na usunięcie zbędnych  toolbarów z przeglądarki Internet Explorer.

Nie trzeba wcale być ekspertem, aby używać tej aplikacji. Dla niedoświadczonych użytkowników przewidziano opcję, dzięki której jednym zaledwie kliknięciem można wykonać całą optymalizację. Istnieje także wersja Professional programu, posiadająca dodatkowe funkcje, jeśli ktoś jednak nie ma ochoty płacić, prezentowana tu wersja darmowa spokojnie starczy na jego własny użytek.

Dlatego też jeżeli komputer pracuje podejrzanie wolno, system otwiera się długo, bądź nie wiemy, co zapycha twardy dysk, wypada wykonać download WinUtilities 9 i zrobić porządek. Polecane jest używanie tego programu 1-2 na miesiąc, co pozwoli utrzymać system w doskonałej kondycji. Aplikacja została wykonana tak, aby przy minimum wysiłku ze strony użytkownika dawać mu maksimum korzyści – dlatego też wypada sprawdzić osobiście, jak się sprawuje. Oczywiście jest on przeznaczony wyłącznie pod systemy Windows.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinUtilities 10.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie