Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows XP Service Pack 3

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Microsoft Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2008
Rozmiar: 308 Mb
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 51540

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows XP Service Pack 3

Microsoft bez przerwy pracuje nad ulepszeniem swoich produktów – ich usprawnieniem i polepszeniem bezpieczeństwa. Efektem tej pracy są aktualizacje, łatki i ulepszenia. Wynikiem pracy zespołu potentata z Redmond jest Windows Service Pack 3 dla Windows XP do pobrania z naszego serwisu. W Winxp SP3 uwzględnione poprawki wszystkich problemów zauważonych przez pracowników Microsoft lub zgłoszony przez użytkowników Windows XP. Podłączeni do internetu użytkownicy Windows regularnie mogą aktualizować system jednak co pewien czas Microsoft wydaje zbiór uaktualnień w pakiecie zwanym Windows Service Pack 3, dostępnym za free. Dobrą wiadomością jest też, że można ściągnąć Windows Service Pack 3 wersji pl.

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Microsoft Windows XP musisz zaopatrzyć się w Windows Service Pack 3 będący freeware. Najnowsza wersja dodatku Service Pack dla systemu Microsoft Windows XP. Dodatek Service Pack 3 (SP3) dla systemu Windows XP składa się ze wszystkich wcześniej udostępnionych aktualizacji dla tego właśnie systemu operacyjnego. Aktualizacja ta zawiera również kilka nowych funkcji, które nie wpływają znacząco na jakość pracy użytkownika systemu operacyjnego. Windows XP SP3 to plik obrazu dysku CD dla każdego, kto chce utworzyć dysk CD z aktualizacją systemu Windows XP ze wszystkimi dodatkami aż do wersji z Service Pack 3. Przyda się on na przykład administratorom w celu aktualizacji w trybie offline.

Przed instalacją należy pamiętać by odinstalować wszystkie poprzednie wersje dodatku (oznaczone jako beta). Zaleca się również, aby przed instalacją dodatku Service Pack 3 dla systemu Windows XP użytkownicy systemu Microsoft Dynamics Retail Management System (RMS) zainstalowali poprawkę, która naprawia problem z systemem Microsoft Dynamics RMS. Każdy użytkownik Windows powinien zaopatrzyć się w Windows SP Professional SP3 przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa.

W skład Service Pack 3 wchodzą wszystkie aktualizacje z poprzednich wersji Windows Service Pack. Wśród nich są specjalne zabezpieczenia przed atakami hakerów. Update zawiera również poprawki dla przeglądarki Internet Explorer, dzięki którym program jest o wiele lepiej odporny na ataki. Zablokowano w nim również utrapienie każdego internauty – wyskakujące okienka pop-up. Następnym składnikiem Microsoft SP3  jest zapora ogniowa broniąca komputer przed obstrzałem niebezpiecznych elementów w jakie obfituje Internet. Dzięki niej nie trzeba się bać wirusów, robaków lub elementów szpiegujących. W Windows SP3 znajdziemy też nowe Centrum Zabezpieczeń Systemu Windows.

Dodatkowo, oprócz wspomnianych ulepszeń w systemie bezpieczeństwa, w najnowszym Windows XP Service Pack 3 ulepszono konfigurację systemu Windows XP. Dodatek samodzielnie sprawdza wersje programów będących składnikami systemu Windows, np. Windows Media Player i dokonuje wszystkich niezbędnych aktualizacji.

Service Pack 3 dla Windows XP współpracuje z następującymi wersjami systemu: Windows XP, Windows XP Home Edition, Windows XP Home Edition N, Windows XP Media Center Edition, Windows XP Professional Edition, Windows XP Professional, Windows XP Service Pack 1, Windows XP Service Pack 2, Windows XP Starter Edition i Windows XP Tablet PC Edition.

Należy pamiętać, że mimo, iż Windows XP jest płatny to sam Windows Service Pack 3 dostępny jest za darmo. Decydując się na pobranie Windowsxp SP3 należy uzbroić się w cierpliwość gdyż rozmiar pliku Windows XP Service Pack 3 powoduje, że download może zabrać kilka minut. Oczywiście Microsoft zadbał o wydanie Windows Service Pack 3 po polsku. Dostępny w tym miejscu Windows Service Pack 3 gwarantuje darmowy download – ktokolwiek pobiera opłaty za SP3 jest oszustem. Windows Service Pack 3 na naszym portalu (czasem szukany błędnie pod Window XP SP3) dostępny jest za darmo. Pobierz Windows XP Service Pack 3 już teraz.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • Java SE 7

  Wirtualna maszyna Java to środowisko, dzięki któremu każdy użytkownik może widzieć na przeglądanych stronach sieci animacje flash, grywać w gry napisane w tym języku czy też uruchamiać wiele programów, bez których nie byłoby to możliwe.

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows XP Service Pack 3

dodał: ~sexbot , 28.08.2012

działa 100% tego szukałem

dodał: ~kdfohjk , 23.12.2011

elo

dodał: ~taki , 23.12.2011

szm tak to za darmo

dodał: ~szm , 23.12.2011

to jest za darmo?

dodał: ~ja31 , 08.04.2010

to jes pelna wersja czy demo???

dodał: ~oszolom , 05.04.2010

jak zainstalowac serwis paka3

dodał: ~diphergan94 , 25.12.2009

Niedziała, wyskakuje błąd podczas instalacji dodatku. Nagrałem to na płytę w formacie iso, wszystko idzie pięknie i ładnie i wyskakuje w połowie instalacji błąd

dodał: ~Arek , 30.06.2009

Czy to jest instalator systemu Windows XP professional

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowiu,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie