Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows XP Professional

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Microsoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 25.02.2010
System operacyjny: Windows XP

Brak

Opis Windows XP Professional

System operacyjny Windows XP to jeden z najpopularniejszych używanych obecnie systemów operacyjnych na świecie. Choć od czasu jego premiery minęło już niemal dziesięć lat, wciąż jednak świetnie spisuje się w praktyce i ma wielu zagorzałych zwolenników, których nie przekonują kolejne nowe edycje (jak Vista czy Seven).

Windows XP Professional editio to zgodnie z nazwą produkt przeznaczony dla użytkowników biznesowych. System ten zawiera obsługę wielu procesorów oraz mechanizm uwierzytelniania sieciowego. Oczywiście mamy wydanie Win XP po polsku. Nie jest możliwy download Windows XP Professional w wersji testowej, jednak system jest na tyle popularny, że możesz zaufać milionom jego użytkownikom i zakupić go w ciemno dla swojej firmy. Aby zainstalować system na twardym dysku komputera, musisz mieć co najmniej 1,5 GB wolnego miejsca. Zaleca się 2 GB, ponieważ dochodzą do tego automatyczne aktualizacje. Sama instalacja  Windows XP Professional jest dziecinnie prosta – większość rzeczy wykonywana jest automatycznie, użytkownik ustala tylko takie parametry jak czas czy język.

Microsoft Windows XP Professional wyposażony jest standardowo w przeglądarkę Internet Explorer oraz Windows Media Player. Nadto posiada też zaporę sieciową, która chroni komputer przed wirusami i szkodliwymi stronami. Windows XP OS posiada także zdalny pulpit, dzięki któremu możesz łączyć się z innym użytkownikiem, aby zdalnie mu pomóc. Jak do tej pory wyszły trzy duże uaktualnienie – Service Pack. Gdy tylko zezwolisz na to systemowi, Windows XP Professional  wykona free download tych dodatków, co zdecydowanie polepszy funkcjonalność systemu. System  Windows XP Professional dokona także za darmo aktualizacji wbudowanych programów, więc nie musisz się troszczyć o sprawdzanie, czy wyszła kolejna wersja.

Choć porównując system Windows XP Professional  z Vista ten drugi wypada znacznie lepiej, to jednak funkcjonalność tego jest o wiele bardziej praktyczna. To tu po raz pierwszy zastosowano przełączanie użytkowników, grupowanie programów na pasku zadań oraz  wyświetlanie w menu strat ostatnio używanych programów. Oczywiście w naszym kraju cały Windows XP Professional jest po polsku, włącznie z pomocą i instrukcjami programów. Dzięki temu nikt nie będzie miał problemów z szybkim opanowaniem wszystkich możliwości Win Xp pl.

Windows XP Professional jest do pobrania w wersji elektronicznej po uprzednim uiszczeniu opłaty. Nic nie wskazuje na to, aby kiedykolwiek miała istnieć wersja Win XP za darmo. W Internecie możesz znaleźć przeróżne skórki Windows XP Professional, które pozwolą Ci uatrakcyjnić standardowy design systemu. Wpisz tylko do wyszukiwarki „Windows XP Professional skin” – nie pomyl się, bowiem często odnotowywane błędne frazy to „winxp” czy „widnows xp”. Oczywiście podobnie jak i każdy update Windows XP Professional, tak i skórki do Windows XP Professional są za free.

Windows XP OS to jeden z najlepszych produktów Microsoftu. Jest także dostępna wersja Windows XP Professional x64 oraz Home Edition dla użytkowników prywatnych. Oczywiście żaden z nich nie jest darmowy jak i Windows XP Professional. Jednak są dodatki za free do systemów Windows XP. Jeśli potrzebujesz dobrego systemu operacyjnego do zabawy, gier i pracy w domu, z pewnością Windows XP Professional pl nada się do tego znakomicie. Do jego zakupu skłania też fakt, że jest możliwy download dodatków Win XP. Jest ich całe mnóstwo. Jeśli więc  będziesz już mieć system na swoim twardym dysku, pobierz te dodatki Windows XP Professional i wykorzystaj ten system w pełni!

Podobne Narzędzia systemowe

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows XP Professional

dodał: ~ja , 20.10.2016

poje...serwis\\\\nic nie można pobrać...szkoda że zabronione ,ale na nic innego nie zasługujecie

dodał: ~wdd , 23.06.2016

aaa

dodał: ~Tomi , 11.03.2016

Ten Serwis jest chory !!!! Podają opis plików i programów do pobrania których się nie da pobrać. \nStanowczo odradzam !!!!!!

dodał: mariusz sternal , 21.02.2016

tu się nie da pobierać nic kuzwa \n

dodał: ~fgrj , 27.05.2015

git

dodał: ~Wyjście na gł , 01.11.2014

Wyjście na głośnik przedni

dodał: ~Wyjście na głośnik przedni , 01.11.2014

Wyjście na głośnik przedni

dodał: ~ok , 16.10.2014

Treść komentarza.ok

dodał: ~lelele , 25.09.2014

dobre

dodał: ~dani , 26.08.2014

ok\\n

dodał: ~Mapet , 15.04.2014

Bajer

dodał: ~spoko , 04.09.2012

jest ok

dodał: ~zenek , 01.08.2012

czy jest darmowy ten program?>

dodał: tytusx , 23.07.2012

a potrzebuje bo plyta z systemem mi zaginela a klucz mam orginal pomocy potrzebuje instalke

dodał: ~kaka0204 , 16.07.2012

Czy to jest darmowe?

dodał: ~niedzwiedz410 , 13.07.2012

super

dodał: ~DeadlyViper666 , 08.04.2012

Siema, czy na Windows 2000 professional o parametrach: \n512 MB RAM\n1 Ghz procesor\nmogę zainstalować Windows xp ?

dodał: ~dejv , 24.12.2011

xd )p

dodał: ~Botoko , 13.07.2010

Czy Na Windowsie 7 będzie chodzić?\n

dodał: Ravage , 06.04.2010

link nie działa :/

dodał: ~kosa , 16.03.2010

dziala ten windows?

dodał: ~Hepi66666 , 09.03.2010

siema ludzie ten windows jest po polsku???

dodał: ~tomcio , 07.03.2010

oco ci chodzi

dodał: hubert28 , 02.03.2010

bot

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie