Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows xp home

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Microsoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 25.02.2010
System operacyjny: Windows XP

Brak

Opis Windows xp home

System operacyjny Windows XP to jeden z najpopularniejszych używanych obecnie systemów operacyjnych na świecie. Choć od czasu jego premiery minęło już niemal dziesięć lat, wciąż jednak świetnie spisuje się w praktyce i ma wielu zagorzałych zwolenników, których nie przekonują kolejne nowe edycje (jak Vista czy Seven).

Windows XP Home Edition to zgodnie z nazwą produkt przeznaczony dla użytkowników prywatnych, czyli posługujących się komputerem w domu. Oczywiście mamy wydanie Win XP po polsku. Nie jest możliwy download Windows XP Home w wersji próbnej, jednak system jest na tyle popularny, że możesz zaufać milionom jego użytkownikom i kupić go w ciemno. Aby zainstalować system na twardym dysku komputera, musisz mieć co najmniej 1,5 GB wolnego miejsca. Zaleca się 2 GB, ponieważ dochodzą do tego automatyczne aktualizacje. Sama instalacja  Windows XP Home jest dziecinnie prosta – większość rzeczy wykonywana jest automatycznie, użytkownik ustala tylko takie parametry jak czas czy język.

Microsoft Windows XP Home wyposażony jest standardowo w przeglądarkę Internet Explorer oraz Windows Media Player. Nadto posiada też zaporę sieciową, która chroni komputer przed wirusami i szkodliwymi stronami. Windows XP OS posiada także zdalny pulpit, dzięki któremu możesz łączyć się z innym użytkownikiem, aby zdalnie mu pomóc. Jak do tej pory wyszły trzy duże uaktualnienie – Service Pack. Gdy tylko zezwolisz na to systemowi, Windows XP Home wykona free download tych dodatków, co polepszy funkcjonalność systemu. System  Windows XP Home wykona także za darmo aktualizację wbudowanych programów, więc nie musisz się troszczyć o ich sprawdzanie.

Choć porównując system Windows XP Home  z Vista ten drugi wypada znacznie lepiej, to jednak funkcjonalność tego jest o wiele bardziej praktyczna. To tu po raz pierwszy zastosowano przełączanie użytkowników, grupowanie programów na pasku zadań oraz  wyświetlanie w menu strat ostatnio używanych programów. Oczywiście w naszym kraju cały Windows XP Home jest po polsku, włącznie z pomocą i instrukcjami programów. Dzięki temu nikt nie będzie miał problemów z szybkim opanowaniem wszystkich możliwości Win Xp pl.

Windows XP Home jest do pobrania w wersji elektronicznej po uprzednim uiszczeniu opłaty. Nic nie wskazuje na to, aby kiedykolwiek miała istnieć wersja Win XP za darmo. W Internecie możesz znaleźć przeróżne skórki Windows XP Home, które pozwolą Ci uatrakcyjnić standardowy design systemu. Wpisz tylko do wyszukiwarki „Windows XP Home skin” – nie pomyl się, bowiem często odnotowywane błędne frazy to „winxp” czy „widnows xp”. Oczywiście podobnie jak i każdy update Windows XP Home, tak i skórki do Windows XP Home są za free.

Windows XP OS to jeden z najlepszych produktów Microsoftu. Jest także dostępna wersja Windows XP Home x64 oraz Professional. Oczywiście żaden z nich nie jest darmowy jak i Windows XP Home. Jednak są dodatki za free do systemów Windows XP. Jeśli potrzebujesz dobrego systemu operacyjnego do zabawy, gier i pracy w domu, z pewnością Windows XP Home pl nada się do tego znakomicie. Do jego zakupu skłania też fakt, że jest możliwy download dodatków Win XP. Jest ich całe mnóstwo. Jeśli więc  będziesz już mieć system na swoim twardym dysku, pobierz te dodatki Windows XP Home i wykorzystaj ten system w pełni!

W naszym serwisie można pobrać najnowszy Windows XP Service Pack 3 za darmo.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows xp home

dodał: karol2964 , 19.12.2011

nie da rady pobrać jak wszystkie windowsy bez limitu

dodał: ~pobierz.pl , 22.10.2011

W naszym serwisie można pobrać najnowszy Windows XP Service Pack 3 za darmo.*\n\n\n*Za jedyne 4,92 zł !!!

dodał: ~zyganow , 12.10.2010

tylko do pobrania przez program :(

dodał: , 19.04.2010

To jest tylko opis XPeka

dodał: Michal913 , 18.04.2010

nie można pobrać

dodał: ~pl , 02.04.2010

Tfu!!! Jak to pobrać?

dodał: ~ziolko 24091998 , 13.03.2010

jak to pobrać??\n

dodał: ~maniak , 02.03.2010

nieda się pobrać

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie