Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows 8 Manager 1.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Yamicsoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.05.2013
Rozmiar: 9,8 MB
System operacyjny: Windows 8
Liczba pobrań: 295

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Windows 8 Manager 1.1

Jeśli posiadasz komputer z systemem operacyjnym Microsoft Windows 8 i chciałbyś go dostosować do indywidualnych preferencji to program Windows 8 Manager jest właśnie dla Ciebie. Pakiet ten posiada bowiem szereg narzędzi, które pomogą dostosować działanie systemu do naszych personalnych wymagań.

Ponadto program poprawi jego wydajność, usunie błędy i zbędne komponenty, z których nie korzystamy. Warto dodać, że pakiet składa się z około 30 różnych narzędzi. Począwszy od podstawowych, które zbierają i segregują informacje na temat naszego komputera, systemu i oprogramowania po takie, dzięki którym zoptymalizujemy pracę wspomnianych wcześniej komponentów.

Windows 8 Manager potrafi między innymi:
- zbierać informacje na temat systemu operacyjnego i zainstalowanego oprogramowania,
- monitorować uruchomione wątki i procesy,
- zadbać o stabilną i bezpieczną pracę,
- automatycznie oczyszczać komputer ze zbędnego oprogramowania przyspieszając tym samym działanie,
- zmniejszyć czas potrzebny na rozruch systemu,
- zmieniać i dostosowywać do indywidualnych potrzeb wygląd bazowych elementów interfejsu użytkownika (pulpit, menu Start, Windows Explorer, pasek zadań, itd).

Całość ponadto nie zajmuje wiele miejsca na dysku. Windows 8 Manager to niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu komputera narzędzie.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • Java SE 7

  Wirtualna maszyna Java to środowisko, dzięki któremu każdy użytkownik może widzieć na przeglądanych stronach sieci animacje flash, grywać w gry napisane w tym języku czy też uruchamiać wiele programów, bez których nie byłoby to możliwe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows 8 Manager 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie