Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows 8 Manager 1.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Yamicsoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.05.2013
Rozmiar: 9,8 MB
System operacyjny: Windows 8
Liczba pobrań: 300

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Windows 8 Manager 1.1

Jeśli posiadasz komputer z systemem operacyjnym Microsoft Windows 8 i chciałbyś go dostosować do indywidualnych preferencji to program Windows 8 Manager jest właśnie dla Ciebie. Pakiet ten posiada bowiem szereg narzędzi, które pomogą dostosować działanie systemu do naszych personalnych wymagań.

Ponadto program poprawi jego wydajność, usunie błędy i zbędne komponenty, z których nie korzystamy. Warto dodać, że pakiet składa się z około 30 różnych narzędzi. Począwszy od podstawowych, które zbierają i segregują informacje na temat naszego komputera, systemu i oprogramowania po takie, dzięki którym zoptymalizujemy pracę wspomnianych wcześniej komponentów.

Windows 8 Manager potrafi między innymi:
- zbierać informacje na temat systemu operacyjnego i zainstalowanego oprogramowania,
- monitorować uruchomione wątki i procesy,
- zadbać o stabilną i bezpieczną pracę,
- automatycznie oczyszczać komputer ze zbędnego oprogramowania przyspieszając tym samym działanie,
- zmniejszyć czas potrzebny na rozruch systemu,
- zmieniać i dostosowywać do indywidualnych potrzeb wygląd bazowych elementów interfejsu użytkownika (pulpit, menu Start, Windows Explorer, pasek zadań, itd).

Całość ponadto nie zajmuje wiele miejsca na dysku. Windows 8 Manager to niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu komputera narzędzie.

Podobne Narzędzia systemowe

 • System Info for Windows (SIW)

  Pobierz jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, dzięki któremu pozyskasz dane o systemie i sprzęcie!

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • WinUtilities

  WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows 8 Manager 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie