Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinASO Registry Optimizer 4.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: X.M.Y. International
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.12.2008
Rozmiar: 3.4 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3338

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WinASO Registry Optimizer 4.5

WinASO Registry Optimizer jest aplikacją służącą do usuwania niepożądanych lub wręcz szkodliwych wpisów z rejestru systemowego Windows. WinASO Registry Optimizer przeszukuje (uprzednio wykonując kopię zapasową) rejestr systemowy Windows i usuwa wszystkie niepotrzebne lub niebezpieczne wpisy. Dzięki tej operacji system operacyjny może pracować szybciej i bezawaryjnie. Najnowsza wersja aplikacji została wyposażona również w dodatkowe funkcje: specjalne narzędzie optymalizujące proces startu systemu operacyjn­ego, moduł naprawiający zepsutą przez maleware przeglądarkę Internet Explorer oraz narzędzie zwracające dokładne informacje o wszystkich elementach z których składa się twój komputer.

Licencja
WinASO Registry Optimizer za darmo można używać na licencji trial przez okres 30 dni od daty instalacji. Po okresie próbnym należy wykupić klucz rejestracyjny w cenie 25,95 USD ze strony producenta: winaso.com/purchase.asp

Zanim kupisz WinASO Registry Optimizer zrób download wersji darmowej. Podobne do WinASO Registry Optimizer programy po polsku znajdziesz w dziale Diagnostyka i testy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

 • WinUtilities

  WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe.

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinASO Registry Optimizer 4.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie