Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinASO Registry Optimizer 4.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: X.M.Y. International
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.12.2008
Rozmiar: 3.4 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3331

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WinASO Registry Optimizer 4.5

WinASO Registry Optimizer jest aplikacją służącą do usuwania niepożądanych lub wręcz szkodliwych wpisów z rejestru systemowego Windows. WinASO Registry Optimizer przeszukuje (uprzednio wykonując kopię zapasową) rejestr systemowy Windows i usuwa wszystkie niepotrzebne lub niebezpieczne wpisy. Dzięki tej operacji system operacyjny może pracować szybciej i bezawaryjnie. Najnowsza wersja aplikacji została wyposażona również w dodatkowe funkcje: specjalne narzędzie optymalizujące proces startu systemu operacyjn­ego, moduł naprawiający zepsutą przez maleware przeglądarkę Internet Explorer oraz narzędzie zwracające dokładne informacje o wszystkich elementach z których składa się twój komputer.

Licencja
WinASO Registry Optimizer za darmo można używać na licencji trial przez okres 30 dni od daty instalacji. Po okresie próbnym należy wykupić klucz rejestracyjny w cenie 25,95 USD ze strony producenta: winaso.com/purchase.asp

Zanim kupisz WinASO Registry Optimizer zrób download wersji darmowej. Podobne do WinASO Registry Optimizer programy po polsku znajdziesz w dziale Diagnostyka i testy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • Wise Care 365

  Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinASO Registry Optimizer 4.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie