Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WashAndGo 2008 Cleaner 39,9 Mb

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Abelssoft GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 612

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WashAndGo 2008 Cleaner 39,9 Mb

Dostępny za free WashAndGo 2008 to świetna aplikacja, która pomoże Ci w optymalizacji Twojego system operacyjnego. W jaki sposób działa? Oczyszcza system ze zbędnych plików, a system z niepotrzebnych wpisów. Dzięki temu działa on sprawniej i szybciej. Dodatkowo niedostępny po polsku WashAndGo 2008 umożliwi Ci usuwanie resztek po aplikacjach i programach, monitorować dyski oraz foldery, a także kasować permanentnie pliki.

Download WashAndGo 2008 polecany jest każdemu posiadaczowi XP I Vista. Niestety, na Windows 7 nie było wykonywanych testów tej aplikacji. Oczywiście możesz spróbować WashAndGo 2008 również I pod “siódemką”, jednak efektów działania nie gwarantujemy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WashAndGo 2008 Cleaner 39,9 MbAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie