Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WashAndGo 2008 Cleaner 39,9 Mb

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Abelssoft GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 616

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WashAndGo 2008 Cleaner 39,9 Mb

Dostępny za free WashAndGo 2008 to świetna aplikacja, która pomoże Ci w optymalizacji Twojego system operacyjnego. W jaki sposób działa? Oczyszcza system ze zbędnych plików, a system z niepotrzebnych wpisów. Dzięki temu działa on sprawniej i szybciej. Dodatkowo niedostępny po polsku WashAndGo 2008 umożliwi Ci usuwanie resztek po aplikacjach i programach, monitorować dyski oraz foldery, a także kasować permanentnie pliki.

Download WashAndGo 2008 polecany jest każdemu posiadaczowi XP I Vista. Niestety, na Windows 7 nie było wykonywanych testów tej aplikacji. Oczywiście możesz spróbować WashAndGo 2008 również I pod “siódemką”, jednak efektów działania nie gwarantujemy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • Windows 10 Media Creation Tool

  Niewielkie i proste w obsłudze narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WashAndGo 2008 Cleaner 39,9 MbAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie