Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vista Manager 1.5.9 32-bit

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Yamicsoft Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.11.2008
System operacyjny: Windows Vista
Liczba pobrań: 1468

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Vista Manager 1.5.9 32-bit

Jak sama nazwa wskazuje, program Vista Manager jest dla Windows Vista w wersji 32-bitowej. Jeśli jesteś jego posiadaczem, być może okaże Ci się przydatny. Niestety, Vista Manager nie jest freeware. Jego wersja do ściągnięcia stąd to Vista Manager trial. Możesz korzystać z aplikacji przez określony czas, a potem samemu zadecydować, czy warto wydać na nią pieniądze. Spróbujesz?

Download Vista Manager to szybka operacja, bowiem nie jest to duża aplikacja. Pozwala zoptymalizować działanie Visty poprzez takie czynności jak dokładne wyczyszczenie rejestru,  kasowanie niepotrzebnych plików i duplikatów. Dodatkowo dostępny za free Vista Manager w wersji testowej pozwoli Ci na modyfikację wyglądu i konfiguracji elementów systemu. Spróbuj, co możesz dzięki niemu osiągnąć! Vista Manager jest do pobrania z tej strony – kliknij tylko w poniższy link, a zacznie się pobieranie. Niestety, nie jest to wersja testowa Vista Manager po polsku. Jeśli jednak znasz angielski, nie będziesz mieć problemów z obsługą aplikacji. Warto tez dodać, że pełna wersja Vista Manager nie jest pl. Jeśli jednak chcesz używać programu, a nie władasz dobrze angielskim, poszukaj, czy nie istnieje gdzieś spolszczenie. Jeśli takie jest, powinno być do pobrania z sieci.

Wypróbuj Vista Manager za darmo i zobacz, czy warto zainwestować w tą aplikację. Jeśli chcesz przyśpieszyć działanie swojej Visty, będzie to bardzo dobre do tego narzędzie. Przekonaj się o tym samemu, pobierając wersje testową programu z naszych stron. Z pewnością nie będziesz zawiedziony. Być może to, co zobaczysz, skłoni Cię do wydania pieniędzy na pełną wersje aplikacji. Zobacz także inne Narzędzia systemowe do pobrania za darmo.

Podobne Narzędzia systemowe

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vista Manager 1.5.9 32-bitAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie