Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vista Manager 1.5.9 32-bit

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Yamicsoft Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.11.2008
System operacyjny: Windows Vista
Liczba pobrań: 1465

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Vista Manager 1.5.9 32-bit

Jak sama nazwa wskazuje, program Vista Manager jest dla Windows Vista w wersji 32-bitowej. Jeśli jesteś jego posiadaczem, być może okaże Ci się przydatny. Niestety, Vista Manager nie jest freeware. Jego wersja do ściągnięcia stąd to Vista Manager trial. Możesz korzystać z aplikacji przez określony czas, a potem samemu zadecydować, czy warto wydać na nią pieniądze. Spróbujesz?

Download Vista Manager to szybka operacja, bowiem nie jest to duża aplikacja. Pozwala zoptymalizować działanie Visty poprzez takie czynności jak dokładne wyczyszczenie rejestru,  kasowanie niepotrzebnych plików i duplikatów. Dodatkowo dostępny za free Vista Manager w wersji testowej pozwoli Ci na modyfikację wyglądu i konfiguracji elementów systemu. Spróbuj, co możesz dzięki niemu osiągnąć! Vista Manager jest do pobrania z tej strony – kliknij tylko w poniższy link, a zacznie się pobieranie. Niestety, nie jest to wersja testowa Vista Manager po polsku. Jeśli jednak znasz angielski, nie będziesz mieć problemów z obsługą aplikacji. Warto tez dodać, że pełna wersja Vista Manager nie jest pl. Jeśli jednak chcesz używać programu, a nie władasz dobrze angielskim, poszukaj, czy nie istnieje gdzieś spolszczenie. Jeśli takie jest, powinno być do pobrania z sieci.

Wypróbuj Vista Manager za darmo i zobacz, czy warto zainwestować w tą aplikację. Jeśli chcesz przyśpieszyć działanie swojej Visty, będzie to bardzo dobre do tego narzędzie. Przekonaj się o tym samemu, pobierając wersje testową programu z naszych stron. Z pewnością nie będziesz zawiedziony. Być może to, co zobaczysz, skłoni Cię do wydania pieniędzy na pełną wersje aplikacji. Zobacz także inne Narzędzia systemowe do pobrania za darmo.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?

 • vispa

  vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy.

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vista Manager 1.5.9 32-bitAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie