Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

vispa 0.6.3

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Jan T. Sott
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.05.2011
Rozmiar: 0,09 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7
Liczba pobrań: 144

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis vispa 0.6.3

vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy. Dzięki temu w szybki sposób użytkownik może, m.in. wyłączyć niektóre usługi, usunąć niechciane pliki lub też zmienić domyślne ustawienia takich programów, jak Internet Explorer, Windows Media Player czy choćby Windows Messenger. Co ciekawe, żeby uruchomić program nie potrzeba go instalować, wystarczy tylko download vispa i od razu można go używać. Interfejs aplikacji jest bardzo prosty i nie przeszkadza nawet brak jego polskiej wersji. Warto jednak pamiętać, że program działa tylko z Windows Vista i Windows 7 i nie powinien być używany przez mało doświadczonych użytkowników. Twórcy jednak nie zapomnieli o posiadaczach Windows XP i dla nich przygotowali podobny program, tyle, że kryjący się pod inną nazwą, a mianowicie xpy. Jeśli potrzebujesz narzędzia, do szybkiej edycji systemowych ustawień Windows, to pobierz vispa i sprawdź go w akcji. Program za darmo znajdziesz oczywiście w naszym serwisie.

Podobne Narzędzia systemowe

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • RegCleaner 4.3.0.780

  RegCleaner 4.3 jest jednym z wiodących programów służących do administrowania rejestrem systemowym. Jeśli zauważasz, że twój komputer działa wolniej może to być w dużej mierze wynik zaśmiecenia rejestru.

 • Wise Care 365

  Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: vispa 0.6.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie