Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

vispa 0.6.3

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Jan T. Sott
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.05.2011
Rozmiar: 0,09 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7
Liczba pobrań: 138

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis vispa 0.6.3

vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy. Dzięki temu w szybki sposób użytkownik może, m.in. wyłączyć niektóre usługi, usunąć niechciane pliki lub też zmienić domyślne ustawienia takich programów, jak Internet Explorer, Windows Media Player czy choćby Windows Messenger. Co ciekawe, żeby uruchomić program nie potrzeba go instalować, wystarczy tylko download vispa i od razu można go używać. Interfejs aplikacji jest bardzo prosty i nie przeszkadza nawet brak jego polskiej wersji. Warto jednak pamiętać, że program działa tylko z Windows Vista i Windows 7 i nie powinien być używany przez mało doświadczonych użytkowników. Twórcy jednak nie zapomnieli o posiadaczach Windows XP i dla nich przygotowali podobny program, tyle, że kryjący się pod inną nazwą, a mianowicie xpy. Jeśli potrzebujesz narzędzia, do szybkiej edycji systemowych ustawień Windows, to pobierz vispa i sprawdź go w akcji. Program za darmo znajdziesz oczywiście w naszym serwisie.

Podobne Narzędzia systemowe

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • Fresh UI

  Fresh UI to darmowy program przeznaczony do konfigurowania i optymalizacji ustawień systemu Windows.

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: vispa 0.6.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie