Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VirtualBox 3.2

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Oracle Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Rozmiar: 72,5 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 206

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VirtualBox 3.2

Przeznaczony pod Windows VirtualBox 3.2 to narzędzie, które przyda się wszystkim osobom potrzebującym wirtualnych maszyn. Można dzięki niemu używać wirtualnych systemów Windows – mamy tu wsparcie dla NT 4.0, 2000, XP, 2003, 3x, Vista, DOS – Linux (2.4 i 2.6) oraz OpenBDSD. Wszystko to za darmo, ale tylko i wyłącznie dla użytkowników domowych., Firmy chcące używać VirtualBox muszą wykupić licencję u producenta. Mogą jednak pobrać tą wersję w celach testowych.

Download VirtualBox umożliwia odpalenie kilku systemów operacyjnych na jednym komputerze. Przyda się to zwłaszcza osobom piszącym programy i aplikacje. Dzięki temu mogą one przetestować ich zachowanie w różnych środowiskach. Niestety, aplikacja nie ma obsługi dla przyśpieszenia 3D. Jest za to dość często aktualizowana, a interakcje przebiegają błyskawicznie. Dodatkowym atutem VirtualBox jest edycja aplikacji w wersji polskiej. Dlatego też konfiguracja programu nie zajmie dużo czasu.

Należy wspomnieć o jeszcze jednej zalecie VirtualBox pl. Możemy dzięki temu programowi dodawać do wirtualnych systemów urządzenia USB, a także nagrywarki DVD czy kamery. Aplikacja została wyposażona we wszystkie możliwe, użyteczne funkcje, jak na przykład wykonywanie zrzutów ekranów z aktualnym stanem maszyny. Możemy także pracować z VirtualBox w trybie pełnoekranowym. To wszystko sprawia, że trudno obecnie znaleźć lepsze, darmowe narzędzie do symulowania systemów operacyjnych. Istnieje także płatna wersja programu, posiadająca kilka dodatkowych funkcji, jednak zapraszamy najpierw do zapoznania się  z tą prezentowaną na stronie. Z pewnością na użytek twórców prywatnych będzie ona jak znalazł.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Fresh UI

  Fresh UI to darmowy program przeznaczony do konfigurowania i optymalizacji ustawień systemu Windows.

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • Wise Care 365

  Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich.

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VirtualBox 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie