Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VirtualBox 3.2

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Oracle Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Rozmiar: 72,5 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 213

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VirtualBox 3.2

Przeznaczony pod Windows VirtualBox 3.2 to narzędzie, które przyda się wszystkim osobom potrzebującym wirtualnych maszyn. Można dzięki niemu używać wirtualnych systemów Windows – mamy tu wsparcie dla NT 4.0, 2000, XP, 2003, 3x, Vista, DOS – Linux (2.4 i 2.6) oraz OpenBDSD. Wszystko to za darmo, ale tylko i wyłącznie dla użytkowników domowych., Firmy chcące używać VirtualBox muszą wykupić licencję u producenta. Mogą jednak pobrać tą wersję w celach testowych.

Download VirtualBox umożliwia odpalenie kilku systemów operacyjnych na jednym komputerze. Przyda się to zwłaszcza osobom piszącym programy i aplikacje. Dzięki temu mogą one przetestować ich zachowanie w różnych środowiskach. Niestety, aplikacja nie ma obsługi dla przyśpieszenia 3D. Jest za to dość często aktualizowana, a interakcje przebiegają błyskawicznie. Dodatkowym atutem VirtualBox jest edycja aplikacji w wersji polskiej. Dlatego też konfiguracja programu nie zajmie dużo czasu.

Należy wspomnieć o jeszcze jednej zalecie VirtualBox pl. Możemy dzięki temu programowi dodawać do wirtualnych systemów urządzenia USB, a także nagrywarki DVD czy kamery. Aplikacja została wyposażona we wszystkie możliwe, użyteczne funkcje, jak na przykład wykonywanie zrzutów ekranów z aktualnym stanem maszyny. Możemy także pracować z VirtualBox w trybie pełnoekranowym. To wszystko sprawia, że trudno obecnie znaleźć lepsze, darmowe narzędzie do symulowania systemów operacyjnych. Istnieje także płatna wersja programu, posiadająca kilka dodatkowych funkcji, jednak zapraszamy najpierw do zapoznania się  z tą prezentowaną na stronie. Z pewnością na użytek twórców prywatnych będzie ona jak znalazł.

Podobne Narzędzia systemowe

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • TweakNow RegCleaner

  TweakNow RegCleaner 5.2 to aplikacja, którą można polecić po prostu każdemu, a zwłaszcza użytkownikom, którzy dość często instalują programy lub aktywnie przeglądają sieć. Dlaczego?

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VirtualBox 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie