Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VersionTracker Pro 4.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: CBS Broadcasting Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.05.2009
Rozmiar: 3,20 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1046

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis VersionTracker Pro 4.1


Najlepsze działanie komputera zapewnia posiadanie najnowszych wersji oprogramowania i sterowników. Jednak sprawdzanie każdego programu po kolei jest zadaniem nużącym i długotrwałym. Z programem VersionTracker Pro nie trzeba spędzać nad tym długim zadaniem ani minuty dłużej. VersionTracker Pro skanuje bazę programów i automatycznie wybiera najnowsze aktualizacje aplikacji i sterowników.

VersionTracker Pro oferuje:
    * Darmowe skanowanie – program jest płatny jednak samo skanowanie jest funkcją dostępną za darmo. Wersja płatna daje możliwość automatycznego ściągnięcia aktualizacji, deinstalacji programów, historie pobrań i inne
    * VersionTracker Pro informuje o pojawieniu się najnowszej wersji programu – monitorując programy zainstalowane w komputerze oraz dane w internecine VersionTracker Pro natychmiast wyświetla alert dostępności aktualizacji.
    * Bądź na bieżąco – VersionTracker Pro to nie tylko program do aktualizowania oprogramowania ale również dostęp do informacji o programie, jego cechach, nowościach, poprawkach, oraz przegląd recenzji, ocen, informacji o wymaganiach systemowych, linków do producenta.
    * Dostosowanie do osobistych preferencji – VersionTracker Pro może być dostosowany do osobistych potrzeb – możesz przeglądać informacje tylko o wybranych programach a ignorować aktualizacje innych aplikacji.

VersionTracker Pro dostępny na pobierz.pl to wersja demo, dzięki, której przeprowadzisz próbne skanowanie systemu i zapoznasz się z funkcjami programu. Pełna wersja kosztuje $29.95 i daje licencję na używanie na maksymalnie trzech komputerach.

Podobne Narzędzia systemowe

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • System Info for Windows (SIW)

  Pobierz jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, dzięki któremu pozyskasz dane o systemie i sprzęcie!

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • vispa

  vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy.

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VersionTracker Pro 4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie