Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ultimate Windows Tweaker 2.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: The Windows Club
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.09.2009
Rozmiar: 140 KB
System operacyjny: Windows Vista, 7
Liczba pobrań: 940

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ultimate Windows Tweaker 2.0

Ultimate Windows Tweaker to narzędzie systemowe umożliwiające konfigurację systemu operacyjnego Windows. Przy pomocy Ultimate Windows Tweaker 2.0 usprawnisz Windows 7 oraz Windows Vista (32 i 64-bitowe wersje). Ultimate Windows Tweaker 2.0 rozpoznaje, która wersja OS Microsoftu zainstalowana jest na komputerze i dostosowuje do tego wybór funkcji, dzięki czemu zawsze mamy pewność, że zmiany nie zaszkodzą systemowi. Prawidłowa konfiguracja opcji może sprawić, że system będzie stabilniejszy, bezpieczniejszy a przy tym będzie działał szybciej. Ultimate Windows Tweaker 2.0 dostępny jest za darmo. Niestety, nie ma Ultimate Windows Tweaker 2.0 w wersji pl.

Ultimate Windows Tweaker 2.0 to program, którego nie trzeba instalować na dysku. Rozmiar pliku instalacyjnego (w formacie ZIP a więc należy mieć program do archiwizacji) sprawia, że uruchomienie Ultimate Windows Tweaker 2.0 i jego download trwają kilka sekund a sam plik zajmuje bardzo mało miejsca na dysku. Wystarczy uruchomić ściągnięty plik i od razu go używać. Ultimate Windows Tweaker 2.0 oferuje ponad 150 opcji ustawienia i optymalizacji. Sprawdź Ultimate Windows Tweaker 2.0 – pobierz go klikając na zielny przycisk pod tekstem. Ultimate Windows Tweaker 2.0 i inne programy zespołu The Windows Club mają rozbudowaną pomoc w formie forum.

W najnowszym Ultimate Windows Tweaker 2.0 zostało wprowadzone kilka nowinek. Na pierwszy rzut oka widać, że wygląd został unowocześniony tak, że przypomina interfejsy Windows 7 lub Visty. Ulepszono funkcje konfiguracji usług – teraz można łatwo wyłączyć lub włączyć usługi oferowane w systemie Windows. Nowością jest dodanie w oknie „Informacje systemowe” powiadomienia o wersji i szczegółach systemu. Ultimate Windows Tweaker 2.0 posiada okno „Ustawień osobistych” gdzie można: wyłączyć funkcje shake (potrząśnięcie) i snap (maksymalizowanie okien na cały pulpit lub jego lewą lub prawą stronę po najechaniu na krawędź ekranu) w Aero; zarządzanie funkcją Jump List (włączenie, wyłączenie funkcji oraz ustawienie ilość plików na liście); konfiguracja Menu Start; modyfikacja opcji szukania; zmiana rozmiarów ikon; wyłączenie Aero Peek.

Kolejnymi nowościami Ultimate Windows Tweaker 2.0 dostępnego za free, są: możliwość konfiguracji ekranu powitalnego (tekst, tapeta, przyciski); ulepszona obsługa 4 GB pamięci RAM w 32-bitowych wersjach systemu Windows; ulepszone zarządzanie zdarzeniami menu; możliwość wyłączenia Windows Security Center; konfiguracja opcji odzyskiwania systemu; zmiana kolorów i wyglądu; zmiana opcji włączania programów klawiszem Shift; przywracanie ustawień fabrycznych programu Internet Explorer; wyłączenie dźwięku powitalnego Windows; wyłączenie plików stronicowych. Ultimate Windows Tweaker 2.0, najnowszy program z rodziny The Windows Club, został wyposażony w wiele innych nowości i poprawek, które znacznie przyspieszają pracę z programem.

Licencja
Licencja, na której rozpowszechniany jest Ultimate Windows Tweaker 2.0 to freeware. Ultimate Windows Tweaker 2.0 nie jest trial. Działa on bez ograniczeń całkowicie za darmo. Ultimate Windows Tweaker 2.0 nie funkcjonuje po polsku. Nie ma tez dla Ultimate Windows Tweaker 2.0 pliku spolszczenie.

Bezpieczeństwo
Zalecane jest utworzenie kopii zapasowej ustawień systemu. Taka funkcja jest dostępna w Ultimate Windows Tweaker 2.0. Jeśli zmiany przeprowadzone za pośrednictwem programu nie spełniają oczekiwań lub sprawiają, że system zachowuje się niestabilnie można łatwo przywrócić ustawienia fabryczne lub wcześniej zapamiętane.

Jeśli chcesz usprawnić działanie systemu Windows 7 lub Windows Vista możesz zrobić to przy pomocy Ultimate Windows Tweaker 2.0. Ściągnij Ultimate Windows Tweaker 2.0 z naszego działu Narzędzia. Poza Ultimate Windows Tweaker 2.0 do pobrania czekają tam na ciebie dziesiątki darmowych programów do optymalizacji systemów operacyjnych.

Podobne Narzędzia systemowe

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ultimate Windows Tweaker 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie