Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TweakNow WinSecret 2010

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: TweakNow.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.06.2010
Rozmiar: 4.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 31

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TweakNow WinSecret 2010

TweakNow WinSecret 2010 to aplikacja freeware, której ściągnięcie polecamy każdemu użytkownikowi Windows. Jest to program służący do zmiany wielu ukrytych na co dzień opcji systemowych. Dzięki niemu masz tu dostęp do panelu kontrolnego, kont użytkowników, explorera i innych. Pobierz TweakNow WinSecret 2010 i przekonaj się samemu, że da Ci on pełną kontrolę nad systemem. Nadto pozwoli na łatwe i wygodne zarządzanie programami uruchamiającymi się wraz z systemem. Dostępny za darmo TweakNow WinSecret 2010 pozwoli Ci także wyczyścić listę Dodaj/Usuń programy z aplikacji.

Co prawda nie ma wersji TweakNow WinSecret 2010 po polsku, jednak jeśli znasz podstawowe komendy, nie powinieneś mieć problemów z tym programem. Trzeba zauważyć, że jest on przeznaczony pod systemy Windows. Nie uruchomisz więc TweakNow WinSecret 2010 na Linux, jednak pod XP TweakNow WinSecret 2010 będzie spisywać się doskonale. Podobnie nie będzie nic do zarzucenia TweakNow WinSecret 2010 na Vista. Również przyda Ci się TweakNow WinSecret 2010 pod Windows 7.

Przekonaj się, jak bardzo użyteczna jest ta aplikacja. Możesz ściągnąć TweakNow WinSecret 2010 za free z tej właśnie strony – kliknij po prostu na link poniżej i gotowe. Nie jest to duży plik, więc download potrwa tylko chwilę. Z pewnością przyda Ci się taka aplikacja, która pozwala na całkowitą kontrolę nad systemem, prawda? Nie wahaj się więc, tylko ściągaj. TweakNow WinSecret 2010 jest do pobrania całkowicie za darmo i nie wymaga uiszczania żadnych opłat. To chyba wystarczająca zachęta do tego, aby przyjrzeć się tej aplikacji bliżej, prawda? Nie zwlekaj więc!

Podobne Narzędzia systemowe

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • Tweak-10

  Niewielka, ale bardzo funkcjonalna i rozbudowana aplikacja, za pomocą której zmienimy ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10.

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TweakNow WinSecret 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie