Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TweakNow WinSecret 2010

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: TweakNow.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.06.2010
Rozmiar: 4.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 31

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TweakNow WinSecret 2010

TweakNow WinSecret 2010 to aplikacja freeware, której ściągnięcie polecamy każdemu użytkownikowi Windows. Jest to program służący do zmiany wielu ukrytych na co dzień opcji systemowych. Dzięki niemu masz tu dostęp do panelu kontrolnego, kont użytkowników, explorera i innych. Pobierz TweakNow WinSecret 2010 i przekonaj się samemu, że da Ci on pełną kontrolę nad systemem. Nadto pozwoli na łatwe i wygodne zarządzanie programami uruchamiającymi się wraz z systemem. Dostępny za darmo TweakNow WinSecret 2010 pozwoli Ci także wyczyścić listę Dodaj/Usuń programy z aplikacji.

Co prawda nie ma wersji TweakNow WinSecret 2010 po polsku, jednak jeśli znasz podstawowe komendy, nie powinieneś mieć problemów z tym programem. Trzeba zauważyć, że jest on przeznaczony pod systemy Windows. Nie uruchomisz więc TweakNow WinSecret 2010 na Linux, jednak pod XP TweakNow WinSecret 2010 będzie spisywać się doskonale. Podobnie nie będzie nic do zarzucenia TweakNow WinSecret 2010 na Vista. Również przyda Ci się TweakNow WinSecret 2010 pod Windows 7.

Przekonaj się, jak bardzo użyteczna jest ta aplikacja. Możesz ściągnąć TweakNow WinSecret 2010 za free z tej właśnie strony – kliknij po prostu na link poniżej i gotowe. Nie jest to duży plik, więc download potrwa tylko chwilę. Z pewnością przyda Ci się taka aplikacja, która pozwala na całkowitą kontrolę nad systemem, prawda? Nie wahaj się więc, tylko ściągaj. TweakNow WinSecret 2010 jest do pobrania całkowicie za darmo i nie wymaga uiszczania żadnych opłat. To chyba wystarczająca zachęta do tego, aby przyjrzeć się tej aplikacji bliżej, prawda? Nie zwlekaj więc!

Podobne Narzędzia systemowe

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TweakNow WinSecret 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie