Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TweakNow WinSecret 3.4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: TweakNow
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2009
Rozmiar: 5,71 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 622

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TweakNow WinSecret 3.4

TweakNow WinSecret 3.4 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows, należąca do gamy programów narzędziowych firmy TweakNow, takich jak TweakNow PowerPack czy RegCleaner. Jak wiadomo, rejestr jest miejscem, w którym przechowywana jest największa liczba danych systemowych. Jeżeli chcemy przyspieszyć trochę szybkość naszego łącza internetowego czy choćby zmienić okno powitalne wystarczy tylko zmodyfikować odpowiednią wartość w rejestrze. Niestety, nie każdy wie jak to zrobić, a jako że rejestr Windows jest strukturą bardzo delikatną, nietrudno za pomocą nieopatrznej czy nieprzemyślanej zmiany poczynić duże spustoszenia w systemie. Z tego właśnie powodu nie jest zalecane by początkujący użytkownicy samodzielnie używali edytorów rejestru. Czyżby więc dla niedoświadczonych nie było żadnej sensownej alternatywy, poza działaniem "na ślepo", a kompletną rezygnacją z ingerencji w rejestr? Otóż właśnie z myślą o nich firma TweakNow wypuściła omawianą bazę danych, w dodatku dostępną w całości zupełnie za darmo na stronie pobierz.pl! Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista i zaprezentowali je za pomocą prostego w użyciu i, co bardzo ważne, bezpiecznego interfejsu. Wszystkie ustawienia zostały pogrupowane w sekcje dotyczące aplikacji, panelu sterowania, pulpitu, sieci i internetu, menu start, kont użytkownika, eksplorera windows, etc.

Zmiany w wersji 3.4:

-dodano dwie możliwości regulacji:
Windows Explorer->My Computer->Drives: Change drive letters position (zmiana pozycji liter dysku)
Windows Explorer->Miscellaneous->Security: Disable Folder Options (bezpieczeństwo: wyłączenie pocji folderów)
-Windows Startup: zlikwidowano problem wyłączania aplikacji w startup'ie w 64bitowej educji Windows
-drobne poprawki techniczne

Podobne Narzędzia systemowe

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TweakNow WinSecret 3.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie