Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TweakNow RegCleaner 5.1.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: TweakNow.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.06.2010
Rozmiar: 4.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 364

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TweakNow RegCleaner 5.1.1

Rejestr systemu to bardzo ważna rzecz i trzeba dbać, by nie zalegały w nim niepotrzebne rzeczy. Programem, który pomoże Ci usunąć z niego wszystkie niepotrzebne śmieci jest dostępny za darmo TweakNow RegCleaner. To świetna aplikacja, która usuwa pozostawione po deinstalacji programów resztki. Jako że nie jest to trial TweakNow RegCleaner, a pełna wersja, radzimy każdemu, aby samemu spróbować go w akcji. Download TweakNow RegCleaner zajmuje chwilę, bowiem plik instalacyjny to niecałe 5 MB.

Co da Ci regularne używanie programu freeware TweakNow RegCleaner? Otóż zbierające się resztki po usuniętych aplikacjach spowalniają szybkość, z jaką działa system. Jeśli więc zauważyłeś, że wydajność komputera czy laptopa spadła, pobierz TweakNow RegCleaner i użyj go, a z pewnością pomoże. Aplikacja przeznaczona jest dla systemów Windows. Dlatego nie użyjesz TweakNow RegCleaner na Linux. Podobnie i nie ma sensu ściąganie TweakNow RegCleaner na Mac. Te systemy operacyjne mają swoje własne aplikacje do czyszczenia. Natomiast pod Windows XP TweakNow RegCleaner spisuje się bez zarzutu. Podobnie rzecz się ma również z działaniem TweakNow RegCleaner na Vista. Nie powinno być problemów z TweakNow RegCleaner na Windows 7, ale program nie był testowany na tym systemie. Nie ma wersji TweakNow RegCleaner po polsku. Możesz jednak znaleźć w sieci spolszczenie TweakNow RegCleaner. Po jego ściągnięciu zainstaluje je w folderze z programem. W ten sposób otrzymasz wersję TweakNow RegCleaner pl. Jeśli jednak znasz angielski, nie będzie Ci to potrzebne.  Tak czy owak – pobierz TweakNow RegCleaner za free i zobacz, jak przyśpieszy działanie systemu. Oczywiście za pobranie aplikacji nie zapłacisz ani grosza.

Pełna wersja TweakNow RegCleaner znajduje się na tej właśnie stronie. Jeśli chcesz mieć pewność, że żadne resztki nie zalegają Twojego systemu operacyjnego, ściągnij aplikację i używaj jej raz na jakiś czas, aby mieć pewność, że wszystko będzie działać jak należy. TweakNow RegCleaner jest do pobrania w każdej chwili. Nie jest to wersja trial TweakNow RegCleaner, ale kompletna aplikacja, której działania  nie sposób nie doceniać. Przetestuj wszystkie jej możliwości – z pewnością przekonasz się, że warto! Nie daj się więc długo namawiać, tylko kliknij na poniższy link, a download rozpocznie się natychmiast.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TweakNow RegCleaner 5.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie