Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TweakNow RegCleaner 4.7

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: TweakNow.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.06.2009
Rozmiar: 4.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2275

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TweakNow RegCleaner 4.7

Czym jest rejestr?

Rejestr ustawień w systemie Windows to rodzaj bazy danych, w której przechowywane są informacje o konfiguracji i ustawieniach m.in. użytkowników, urządzeń podłączonych do komputera oraz zainstalowanych programach. Informacje te kontrolują działanie systemu.

Każdy instalowany program tworzony na dysku nowy wpis w rejestrze. Kiedy program jest odinstalowywany dane te powinny być automatycznie wymazywane z pamięci komputera. Niestety czasem tak się nie dzieje i informacje niepotrzebnego programu zostają na dysku. Po pewnym czasie na dysku może zebrać się sporo niepotrzebnych danych pozostałych po odinstalowanych programach, Powoduje to powiększanie się rejestru a przez to spowolnienie systemu gdyż komputer potrzebuje więcej czasu by ładować, przeszukiwać i czytać rejestr. Z tego powodu czyszczenie rejestru jest warunkiem szybkiego działania systemu.

Dlaczego warto wybrać TweakNow RegCleaner? Po pierwsze, TweakNow RegCleaner to szybkość – TweakNow RegCleaner został oparty na mocnym silniku, dzięki, któremu proces przeszukiwania rejestru nie trwa długo. Po drugie, TweakNow RegCleaner to dokładność – skomplikowany algorytm programu TweakNow RegCleaner pozwala dokładnie zidentyfikować niepotrzebne elementy rejestru. Po trzecie, TweakNow RegCleaner dba o bezpieczeństwo – TweakNow RegCleaner tworzy kopię rejestru zanim wprowadzisz w niej jakiekolwiek zmiany.

Co jeszcze oferuje TweakNow RegCleaner? Disk Cleaner: Funkcja porządkowania dysku – pozbądź się wszystkich niepotrzebnych tymczasowych plików za jednym zamachem. TweakNow RegCleaner posiada funkcję Disk Usage Analyzer, która analizuje zużycia miejsca na dysku – kiedy chcesz zrobić miejsce na dysku najlepiej wyrzucać największe pliki. Niestety, szukanie folderu, który zabiera najwięcej miejsca może zabrać zbyt wiele czasu. TweakNow RegCleaner szybko analizuje wielkość folderów i przedstawia wyniki w formie wykresu.

TweakNow RegCleaner posiada wbudowany defragmentator rejestru, który odzyska puste, ale nieużywane miejsca na dysku. Startup Manager pomoże z następującym problemem: im więcej programów niepotrzebnie włącza się przy uruchamianiu systemu tym dłużej czekasz na rozpoczęcie pracy z komputerem. Funkcja Startup Manager pozwala wybrać, które procesy mają się automatycznie uruchamiać a które nie.

Kolejna funkcja to Track Cleaner - każdy program zapisuje listę dokumentów, jakie stworzył, dzięki temu szybciej znajduje je na dysku. Niestety, lista ta jest również  wykorzystywana do monitorowania aktywności użytkownika. Jeśli nie chcesz, aby twoje operacje były śledzone użyj funkcji Track Cleaner. TweakNow RegCleaner pozwala również bezpiecznie odinstalować programy dzięki funkcji Uninstall Program.

Nowości w wersji TweakNow RegCleaner 4.2 to obsługa Windows 7 RC-1, Windowsa Vista SP-2, przeglądarki Internet Explorer 8 w module Track Cleaner, ulepszony silnik skanowania w module czyszczenia rejestru oraz kilka drobniejszych poprawek.

TweakNow RegCleaner działa pod Windows Vista, XP i 7. TweakNow RegCleaner nie występuje po polsku. Niestety TweakNow RegCleaner nie posiada też spolszczenia. Pocieszeniem jest na pewno fakt, że TweakNow RegCleaner dostępny jest za free w 100%. Pełna wersja, bez żadnych ograniczeń w działaniu, TweakNow RegCleaner na pobierz.pl.

Zrób porządki na dysku dzięki TweakNow RegCleaner. Download zabiera kilka sekund dzięki bardzo małemu plikowi instalacyjnemu. Wypróbuj TweakNow RegCleaner – najszybszy i najsolidniejszy program do czyszczenia rejestru. Pobierz darmowy TweakNow RegCleaner dla Visty, Seven i XP x64. TweakNow RegCleaner jest darmowym program freeware – ściągnij teraz z pobierz.pl za darmo!

Wydawca programu zapowiada pojawienie się niedługo wersji TweakNow RegCleaner Pro.


Podobne Narzędzia systemowe

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • AppRemover 2

  AppRemover 3 to aplikacja przydatna dla każdego użytkownika systemu Windows. Powstała ona w celu usuwania z niego zbędnych pozostałości po programach i grach. Likwiduje także resztki wirusów, programów zabezpieczających, itp.

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.

 • Windows 10 Media Creation Tool

  Niewielkie i proste w obsłudze narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TweakNow RegCleaner 4.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie