Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TweakNow RegCleaner 4.6.3

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: TweakNow.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3178

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TweakNow RegCleaner 4.6.3

RegCleaner po polsku!


Program Regcleaner to świetne narzędzie do czyszczenia rejestru komputera.


Czym jest rejestr?

Rejestr ustawień w systemie Windows to rodzaj bazy danych, w której przechowywane są informacje o konfiguracji i ustawieniach m.in. użytkowników, urządzeń podłączonych do komputera oraz zainstalowanych programach. Informacje te kontrolują działanie systemu.

Program Regcleaner PL pomoże Ci trzymać ta ogromną baze danych w przyzwoitym porządku, dlatego juz na wstepie radzimy – pobierz regcleaner spolszczenie z naszego serwisu a nie będziesz żałował!Każdy instalowany program tworzony na dysku nowy rejestr. Kiedy program jest odinstalowywany dane te powinny być automatycznie wymazywane z pamięci komputera. Niestety czasem tak się nie dzieje i informacje niepotrzebnego programu zostają na dysku. Po pewnym czasie na dysku może zebrać się sporo niepotrzebnych danych pozostałych po odinstalowanych programach, Powoduje to powiększanie się rejestru a przez to spowolnienie systemu gdyż komputer potrzebuje więcej czasu by ładować, przeszukiwać i czytać rejestr. Z tego powodu czyszczenie rejestru jest warunkiem szybkiego działania systemu.

Dlaczego wybrać TweakNow RegCleaner Free?

+ Szybkość – TweakNow RegCleaner został oparty na mocnym silniku, dzięki, któremu proces przeszukiwania rejestru nie trwa długo.
+ Dokładność – skomplikowany algorytm programu TweakNow RegCleaner pozwala dokładnie zidentyfikować niepotrzebne elementy rejestru.
+ Bezpieczeństwo – TweakNow RegCleaner tworzy kopię rejestru zanim wprowadzisz w niej jakiekolwiek zmiany.

Co jeszcze oferuje TweakNow RegCleaner pl?

+ Disk Cleaner: Funkcja porządkowania dysku – pozbądź się wszystkich niepotrzebnych tymczasowych plików za jednym zamachem.
+ Disk Usage Analyzer: Analiza zużycia miejsca na dysku – kiedy chcesz zrobić miejsce na dysku najlepiej wyrzucać największe pliki. Niestety, szukanie folderu, który zabiera najwięcej miejsca może zabrać zbyt wiele czasu. TweakNow RegCleaner szybko analizuje wielkość folderów i przedstawia wyniki w formie wykresu.
+ Registry Defragmenter: TweakNow RegCleaner odzyska puste, ale nieużywane miejsca na dysku.
+ Startup Manager: Im więcej programów niepotrzebnie włącza się przy uruchamianiu systemu tym dłużej czekasz na rozpoczęcie pracy z komputerem. Funkcja Startup Manager pozwala wybrać, które procesy mają się automatycznie uruchamiać a które nie.
+ Track Cleaner: każdy program zapisuje listę dokumentów, jakie stworzył, dzięki temu szybciej znajduje je na dysku. Niestety, lista ta jest również wykorzystywana do monitorowania aktywności użytkownika. Jeśli nie chcesz, aby twoje operacje były śledzone użyj funkcji Track Cleaner.
+ Uninstall Program : TweakNow RegCleaner pozwala również bezpiecznie odinstalować programy.

Program RegCleaner pl działa miedzy innymi na następujących systemach operacyjnych:


 • RegCleaner Windows Vista/RegCleaner Vista/RegCleaner dla Visty

 • RegCleaner x64


Zrób porządki na dysku z RegCleaner PL!


Download TweakNow RegCleaner po polsku – najszybszy i najsolidniejszy program do czyszczenia rejestru.


TweakNow RegCleaner Pro to program freeware – ściągnij go już teraz z pobierz.pl za darmo!


Podobne Narzędzia systemowe

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • Java SE 7

  Wirtualna maszyna Java to środowisko, dzięki któremu każdy użytkownik może widzieć na przeglądanych stronach sieci animacje flash, grywać w gry napisane w tym języku czy też uruchamiać wiele programów, bez których nie byłoby to możliwe.

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TweakNow RegCleaner 4.6.3

dodał: kewinnet , 26.12.2011

dobra strona ale nie da sie sciagac programu

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie