Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TweakNow RegCleaner 6.3

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: TweakNow
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.07.2010
Rozmiar: 5,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1500

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TweakNow RegCleaner 6.3

TweakNow RegCleaner 5.2 to aplikacja, którą można polecić po prostu każdemu, a zwłaszcza użytkownikom, którzy dość często instalują programy lub aktywnie przeglądają sieć. Dlaczego? Program ten ma za zadanie dokładne przeskanowanie systemu i usuniecie z niego wszelkiego śmiecia, który nie dość, że spowalnia jego działanie, to jeszcze zajmuje niepotrzebnie miejsce. TweakNow RegCleaner jest za darmo do użytku domowego.

Program działa bardzo dokładnie – zagłębia się w rejestr, ścieżki aplikacji, a nawet katalogi z fontami czy bibliotekami systemowymi. Gdy tylko natrafia na nieaktualny lub uszkodzony wpis, oznacza go. Pod koniec skanowania dostajesz pełen spis znalezionych błędów i jednym kliknięciem możesz zadecydować o usunięciu go. Pobierz TweakNow RegCleaner i zobacz, jak przyśpieszy się start komputera po zrobieniu porządków w systemie operacyjnym! Nie ma co prawda edycji TweakNow RegCleaner po polsku, jednak obsługa aplikacji jest tak prosta, że nie potrzeba wydania w naszym języku. Wystarczy tylko kilka kliknięć i już program oczyszcza Twój system ze zbędnych elementów. Spróbuj! Doskonale spisuje się on na wszystkich systemach operacyjnych z rodziny Windows. Można więc używać TweakNow RegCleaner na Windows 7, XP i Vista. Efekty jego działania odczujesz już po pierwszym uruchomieniu.

TweakNow RegCleaner to aplikacja z gatunku tych, które mieć po prostu wypada. Używaj jej raz na tydzień, a zapewnisz sobie najlepsze działanie Twojego systemu operacyjnego. I w dodatku nie zapłacisz za to nawet grosza. Aplikacja jest bezpłatna dla użytkowników domowych, jeśli chcesz użyć jej w firmie, skontaktuj się z producentem.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • WinUtilities

  WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe.

 • JetClean


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TweakNow RegCleaner 6.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie