Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TweakNow PowerPack 2009 1.6.4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: TweakNow
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.05.2009
Rozmiar: 5.47MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 587

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TweakNow PowerPack 2009 1.6.4

TweakNow PowerPack 2009 to w pełni zintegrowana suita narzędziowa z gamy programów TweakNow, dostępnych do ściągnięcia za darmo z pobierz.pl (WinSecret, RegCleaner), pozwalająca na dostrojenie każdego parametru systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej naszego komputera.

Moduł RAM Idle zarządza wolną pamięcią pozostałą do wykorzystania przez programy pracujące pod Windowsem. Zapobiega on obniżaniu wydajności systemu poprzez czyszczenie pamięci zapychanej włączanymi i wyłączanymi przez użytkownika programami.

Moduł AutoShutdown pozwala na zawieszanie pracy systemu, hibernację czy też wyłączanie komputera po upływie wyznaczonego czasu. Zaletą takiego rozwiązania, poza oszczędzaniem energii, jest zapobieganie dostępowi osób niepowołanych, a co za tym idzie - większe bezpieczeństwo systemu. Funkcja CD AutoRun jest rozwinięciem Windows'owego autoruna dysków CD i DVD, oferująca dodatkowe opcje odtwarzania muzyki i uruchamiania programów.

Moduł Virtual Desktop umożliwia jednoczesne uruchomienie dowolnej liczby ustawionych przez użytkownika konfiguracji pulpitu, pozwalając na dopasowanie wyglądu ekranu do naszego nastroju czy warunków pracy.

TweakNow PowerPack daje też oczywiście użytkownikowi pełny wgląd w konfigurację sprzętową komputera. Dzięki tej aplikacji zdobędziemy wyczerpujące dane na temat naszej płyty głównej, procesora, karty graficznej, pamięci, dysku twardego czy sieci.

Zmiany w wersji 1.0.1:

-naprawiono problem dodawania wybranych przez użytkownika nieużywanych typów plików do modułu Disk Cleaner
-drobne poprawki techniczne.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TweakNow PowerPack 2009 1.6.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie