Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TweakNow PowerPack 2009 1.6.4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: TweakNow
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.05.2009
Rozmiar: 5.47MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 587

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TweakNow PowerPack 2009 1.6.4

TweakNow PowerPack 2009 to w pełni zintegrowana suita narzędziowa z gamy programów TweakNow, dostępnych do ściągnięcia za darmo z pobierz.pl (WinSecret, RegCleaner), pozwalająca na dostrojenie każdego parametru systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej naszego komputera.

Moduł RAM Idle zarządza wolną pamięcią pozostałą do wykorzystania przez programy pracujące pod Windowsem. Zapobiega on obniżaniu wydajności systemu poprzez czyszczenie pamięci zapychanej włączanymi i wyłączanymi przez użytkownika programami.

Moduł AutoShutdown pozwala na zawieszanie pracy systemu, hibernację czy też wyłączanie komputera po upływie wyznaczonego czasu. Zaletą takiego rozwiązania, poza oszczędzaniem energii, jest zapobieganie dostępowi osób niepowołanych, a co za tym idzie - większe bezpieczeństwo systemu. Funkcja CD AutoRun jest rozwinięciem Windows'owego autoruna dysków CD i DVD, oferująca dodatkowe opcje odtwarzania muzyki i uruchamiania programów.

Moduł Virtual Desktop umożliwia jednoczesne uruchomienie dowolnej liczby ustawionych przez użytkownika konfiguracji pulpitu, pozwalając na dopasowanie wyglądu ekranu do naszego nastroju czy warunków pracy.

TweakNow PowerPack daje też oczywiście użytkownikowi pełny wgląd w konfigurację sprzętową komputera. Dzięki tej aplikacji zdobędziemy wyczerpujące dane na temat naszej płyty głównej, procesora, karty graficznej, pamięci, dysku twardego czy sieci.

Zmiany w wersji 1.0.1:

-naprawiono problem dodawania wybranych przez użytkownika nieużywanych typów plików do modułu Disk Cleaner
-drobne poprawki techniczne.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Windows 10 Media Creation Tool

  Niewielkie i proste w obsłudze narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TweakNow PowerPack 2009 1.6.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie