Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TuneUp Utilities 2008 7.0.8009 PL

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: TuneUp Software GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 14,6 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 14766

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TuneUp Utilities 2008 7.0.8009 PL

Jak najlepiej skonfigurować system? Nie wiesz? Rozwiązanie jest proste – wykonaj download TuneUp Utilities 2008 i kłopot z głowy. Jest to wielofunkcyjne narzędzie do zarządzania właściwościami systemu. Dostępny za free TuneUp Utilities 2008 pozwoli Ci między innymi na optymalizację rejestru, ustalenie wyglądu system czy też odzyskiwanie danych.

Choć nie ma wersji TuneUp Utilities 2008 po polsku, powinieneś sobie poradzić z nim bez problemu. A jako że aplikacja pozwala na zarządzanie wykorzystanie pamięci operacyjnej komputera, dzięki niej przyśpieszysz jego działanie i polep szych wydajność. Przekonaj się o tym samemu - TuneUp Utilities 2008 jest do pobrania z tej właśnie strony całkowicie za darmo w wersji testowej! Narzędzia systemowe do pobrania także wersji freeware.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • RegCleaner 4.3.0.780

  RegCleaner 4.3 jest jednym z wiodących programów służących do administrowania rejestrem systemowym. Jeśli zauważasz, że twój komputer działa wolniej może to być w dużej mierze wynik zaśmiecenia rejestru.

 • GParted

  GParted to popularny i uznany program do zarządzania partycjami dysku twardego. Prezentujemy najnowszą wersję:

 • AppRemover 2

  AppRemover 3 to aplikacja przydatna dla każdego użytkownika systemu Windows. Powstała ona w celu usuwania z niego zbędnych pozostałości po programach i grach. Likwiduje także resztki wirusów, programów zabezpieczających, itp.

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TuneUp Utilities 2008 7.0.8009 PL

dodał: kuba997 , 25.11.2008

najlepszy tego typu program na PC.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie