Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Uninstall 5.0.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Gavrila Martau
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.10.2008
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 873

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Total Uninstall 5.0.0

Czy wiesz, że podczas deinstalacji aplikacji czy programu w systemie pozostają jego resztki w postaci plików oraz wpisów do rejestru? Jeśli chcesz mieć czysty komputer, przyda Ci się Total Uninstall. Niestety, Total Uninstall nie jest za darmo. 

Prezentowana tu wersja to trial, na którym możesz przetestować działanie aplikacji. Wyczyści oa system z resztek programów, a poza tym będzie prowadzić rejestr, w którym skrzętnie zanotuje wprowadzane do systemu pliki, aby potem z łatwością je usunąc.

Co prawda Total Uninstall nie jest po polsku, znając podstawowe słowa w angielskim doskonale poradzisz sobie z jego obsługa. Download Total Uninstall jest możliwy w każdej chwili z tej właśnie strony i  oczywiście nie zapłacisz za to ani grosza. Wypróbuj zatem wersję trial programu i zadecyduj samemu, czy warto wydać na niego pieniądze.

Podobne Narzędzia systemowe

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Total Uninstall 5.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie