Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Uninstall 6.2.2

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Gavrila Maratu
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.07.2010
Data modyfikacji: 24.10.2012
Rozmiar: 15 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 170

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Total Uninstall 6.2.2

Total Uninstall 6.2 to narzędzie, jakie przyda się na każdym  komputerze. Służy do dogłębnego usuwania wszystkich zainstalowanych aplikacji. Normalne deinstalatory zostawiają w większości przypadków resztki aplikacji pod postaciami plików, bibliotek czy wpisu do rejestru. Zaśmiecają tym samym system! Dostępny w wersji trial za darmo Total Uninstall usuwa i te resztki, sprawiając, że brak jakichkolwiek niepotrzebnych plików w twoim systemie operacyjnym.

Total Uninstall jest do pobrania za darmo w wersji testowej. Polecamy go każdemu. Aplikacja pracuje na dwa sposoby: w pierwszym analizuje system i tworzy logi, w drugim – monitoruje instalację nowych rzeczy, zapamiętując wszystkie elementy, aby potem skuteczniej usunąć. Download Total Uninstall z pewnością okaże się przydatny. Warto upewnić się, że nic nie potrzebnego nie spowalnia systemu.  Pobierz Total Uninstall, aby zacząć używać już dziś!

Aplikacja bez problemów działa pod wszystkimi systemami operacyjnymi. Możliwe jest  więc uruchomienie Total Uninstall na Windows 7. Nię będzie też problemów z aplikacją Total Uninstall na Vista i XP. Dodatkowym jej atutem jest fakt, że mamy Total Uninstall po polsku. Okres działania triala to 30 dni – to z pewnością wystarczająco długo, by przetestować dokładnie tą aplikacją.

Przed wydaniem pieniędzy warto wykonać free download Total Uninstall w wersji pokazowej.  Full wersja Total Uninstall nie różni się niczym od prezentowanej na tej stronie, jednak testowa po 30-dniach przestaje działać.  Dlatego testując trial widać, jak będzie rzeczywiście się spisywać! Pobierz więc  Total Uninstall za free!

Podobne Narzędzia systemowe

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.

 • JetClean

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Total Uninstall 6.2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie