Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TCPView 3

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Windows Sysinternals
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2011
Rozmiar: 0,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 182

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TCPView 3

TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci. Program informuje nie tylko o samych procesach realizowanych przez protokoły TCP i UDP, ale także wyświetla informacje opisujące rodzaj danego protokołu, adres zdalny i lokalny, itp. Użytkownik programu w każdym momencie może wstrzymać wybrane przez siebie połączenie, a nawet je zamknąć. Download TCPView to przede wszystkim propozycja dla administratorów sieci lub użytkowników, którzy chcą w szybki i łatwy sposób ogarnąć to co dzieje się aktualnie w sieci. Program jest dostępny wyłącznie w wersji angielskiej i jest kompatybilny z Windows, począwszy od wersji XP z Service Pack 2. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • JetClean


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TCPView 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie