Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TaskInfo 7.2.0.250

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Igor Arsenin
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 2,8 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 134

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis TaskInfo 7.2.0.250

TaskInfo to bardzo przydatne narzędzie, które informuje użytkowników o wszystkich procesach przeprowadzanych przez system w danym momencie. Program pozwala ponadto na zatrzymanie i wyłączenie kłopotliwych procesów.

Download TaskInfo umożliwia także użytkownikom uzyskanie wielu informacji o obciążeniu podstawowych komponentów komputera, takich jak np. procesor czy pamięć, prezentując wszystkie dane w bardzo przejrzysty sposób. Niestety TaskInfo nie jest po polsku, co utrudnia momentami korzystanie z jego zaawansowanych możliwości. Na szczęście każdy ma okazję sprawdzić możliwości tego programu, gdyż TaskInfo jest za free do czego gorąco zachęcamy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • TweakNow RegCleaner

  TweakNow RegCleaner 5.2 to aplikacja, którą można polecić po prostu każdemu, a zwłaszcza użytkownikom, którzy dość często instalują programy lub aktywnie przeglądają sieć. Dlaczego?

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TaskInfo 7.2.0.250Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie