Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TaskInfo 7.2.0.250

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Igor Arsenin
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 2,8 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 128

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis TaskInfo 7.2.0.250

TaskInfo to bardzo przydatne narzędzie, które informuje użytkowników o wszystkich procesach przeprowadzanych przez system w danym momencie. Program pozwala ponadto na zatrzymanie i wyłączenie kłopotliwych procesów.

Download TaskInfo umożliwia także użytkownikom uzyskanie wielu informacji o obciążeniu podstawowych komponentów komputera, takich jak np. procesor czy pamięć, prezentując wszystkie dane w bardzo przejrzysty sposób. Niestety TaskInfo nie jest po polsku, co utrudnia momentami korzystanie z jego zaawansowanych możliwości. Na szczęście każdy ma okazję sprawdzić możliwości tego programu, gdyż TaskInfo jest za free do czego gorąco zachęcamy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • System Info for Windows (SIW)

  Pobierz jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, dzięki któremu pozyskasz dane o systemie i sprzęcie!

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Tweak-10

  Niewielka, ale bardzo funkcjonalna i rozbudowana aplikacja, za pomocą której zmienimy ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TaskInfo 7.2.0.250Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie