Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Mechanic Free 11.7

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: iolo technologies, LLC.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.06.2013
Rozmiar: 0,6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 146

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis System Mechanic Free 11.7

System Mechanic Free to darmowa wersja dobrze znanego i cenionego programu System Mechanic. Za jego pomocą w prosty sposób zoptymalizujemy pracę naszego systemu operacyjnego. Aplikacja jest kompatybilna z systemami Windows XP, Vista oraz 7.

Pomimo kilku ograniczeń, darmowa wersja System Mechanic Free jest niezwykle przydatnym narzędziem. Pozwala między innymi na oczyszczenie rejestru systemowego z niepotrzebnych wpisów, wyrzuca wpisy, które mogą spowodować niestabilną pracę naszego PC, optymalizuje połączenie z siecią Internet i na końcu zrobi porządek ze wszystkimi skrótami, które odnoszą się do już odinstalowanych programów i aplikacji. Twórcy nie zapomnieli także o opcji służącej do optymalizowania pracy pamięci operacyjnej RAM.

Ponadto mamy tutaj do czynienia z menu zarządzania pracującymi aplikacjami i defragmentacją dysku. Podsumowując - System Mechanic Free to program, który powinien zagościć na dysku każdego użytkownika systemów operacyjnym firmy Microsoft. Dzięki niemu nasz komputer zacznie znacznie szybciej się uruchamiać i sprawniej pracować.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • Java SE 7

  Wirtualna maszyna Java to środowisko, dzięki któremu każdy użytkownik może widzieć na przeglądanych stronach sieci animacje flash, grywać w gry napisane w tym języku czy też uruchamiać wiele programów, bez których nie byłoby to możliwe.

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Mechanic Free 11.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie