Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Mechanic Free 11.7

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: iolo technologies, LLC.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.06.2013
Rozmiar: 0,6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 156

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis System Mechanic Free 11.7

System Mechanic Free to darmowa wersja dobrze znanego i cenionego programu System Mechanic. Za jego pomocą w prosty sposób zoptymalizujemy pracę naszego systemu operacyjnego. Aplikacja jest kompatybilna z systemami Windows XP, Vista oraz 7.

Pomimo kilku ograniczeń, darmowa wersja System Mechanic Free jest niezwykle przydatnym narzędziem. Pozwala między innymi na oczyszczenie rejestru systemowego z niepotrzebnych wpisów, wyrzuca wpisy, które mogą spowodować niestabilną pracę naszego PC, optymalizuje połączenie z siecią Internet i na końcu zrobi porządek ze wszystkimi skrótami, które odnoszą się do już odinstalowanych programów i aplikacji. Twórcy nie zapomnieli także o opcji służącej do optymalizowania pracy pamięci operacyjnej RAM.

Ponadto mamy tutaj do czynienia z menu zarządzania pracującymi aplikacjami i defragmentacją dysku. Podsumowując - System Mechanic Free to program, który powinien zagościć na dysku każdego użytkownika systemów operacyjnym firmy Microsoft. Dzięki niemu nasz komputer zacznie znacznie szybciej się uruchamiać i sprawniej pracować.

Podobne Narzędzia systemowe

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Mechanic Free 11.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie