Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Mechanic Free 10.8.2.2

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: iolo technologies, LLC.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.11.2011
Data modyfikacji: 11.01.2012
Rozmiar: 0,56 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 180

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis System Mechanic Free 10.8.2.2

System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows. Oczywiście obsługiwane są tylko najnowsze systemy, czyli XP, Vista i 7. Program posiada zestaw funkcji, które pozwalają utrzymać na komputerze porządek. W stosunku do wersji pełnej funkcje programu są znacznie ograniczone, jednak dla zwykłego użytkownika korzystającego z komputera w domu powinny być zupełnie wystarczające. Program umożliwi nam oczyszczenie rejestrów systemowych ze zbędnych i nieużywanych wpisów.

Dzięki System Mechanic Free pozbędziemy się elementów takich jak wpisy powodujące niestabilne działanie lub znaczne zwolnienie pracy systemu. Stosując tą darmową aplikację z pewnością poprawimy stabilność naszego systemu. Możemy również przy jej pomocy zoptymalizować połączenie internetowe i pozbyć się szkodliwych programów. Możemy również uporządkować skróty do programów, które zostały już odinstalowane. System Mechanic Free posiada również funkcje umożliwiające optymalizację działania pamięci RAM oraz narzędzia do przeprowadzania defragmentacji dysków, usuwania niepotrzebnych plików czy zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu Windows.


Podobne Narzędzia systemowe

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • Wise Care 365

  Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich.

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Mechanic Free 10.8.2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie