Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Mechanic Free 10.8.2.2

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: iolo technologies, LLC.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.11.2011
Data modyfikacji: 11.01.2012
Rozmiar: 0,56 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 172

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis System Mechanic Free 10.8.2.2

System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows. Oczywiście obsługiwane są tylko najnowsze systemy, czyli XP, Vista i 7. Program posiada zestaw funkcji, które pozwalają utrzymać na komputerze porządek. W stosunku do wersji pełnej funkcje programu są znacznie ograniczone, jednak dla zwykłego użytkownika korzystającego z komputera w domu powinny być zupełnie wystarczające. Program umożliwi nam oczyszczenie rejestrów systemowych ze zbędnych i nieużywanych wpisów.

Dzięki System Mechanic Free pozbędziemy się elementów takich jak wpisy powodujące niestabilne działanie lub znaczne zwolnienie pracy systemu. Stosując tą darmową aplikację z pewnością poprawimy stabilność naszego systemu. Możemy również przy jej pomocy zoptymalizować połączenie internetowe i pozbyć się szkodliwych programów. Możemy również uporządkować skróty do programów, które zostały już odinstalowane. System Mechanic Free posiada również funkcje umożliwiające optymalizację działania pamięci RAM oraz narzędzia do przeprowadzania defragmentacji dysków, usuwania niepotrzebnych plików czy zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu Windows.


Podobne Narzędzia systemowe

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • JetClean

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Mechanic Free 10.8.2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie