Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Explorer 4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Mister Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 167

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis System Explorer 4

Jeżeli chcesz kontrolować wszelkie, działające w tle systemu procesy i zadania to warto zastanowić się nad instalacją programu o nazwie System Explorer. Poza kontrolą może on ustalać priorytety oraz zatrzymywać i wznawiać czynności.

Dzięki modularnej budowie użytkownik może dostosować wygląd programu do swoich potrzeb, a system kart (taki sam jak w przeglądarkach internetowych) ułatwi i przyspieszy pracę. Interfejs jest bardzo intuicyjny, a polska wersja językowa, sprawia, że nawet niezaawansowany użytkownik nie będzie miał problemów z obsługą System Explorer.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Tweak-10

  Niewielka, ale bardzo funkcjonalna i rozbudowana aplikacja, za pomocą której zmienimy ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10.

 • AppRemover 2

  AppRemover 3 to aplikacja przydatna dla każdego użytkownika systemu Windows. Powstała ona w celu usuwania z niego zbędnych pozostałości po programach i grach. Likwiduje także resztki wirusów, programów zabezpieczających, itp.

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Explorer 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie