Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Explorer 4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Mister Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 162

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis System Explorer 4

Jeżeli chcesz kontrolować wszelkie, działające w tle systemu procesy i zadania to warto zastanowić się nad instalacją programu o nazwie System Explorer. Poza kontrolą może on ustalać priorytety oraz zatrzymywać i wznawiać czynności.

Dzięki modularnej budowie użytkownik może dostosować wygląd programu do swoich potrzeb, a system kart (taki sam jak w przeglądarkach internetowych) ułatwi i przyspieszy pracę. Interfejs jest bardzo intuicyjny, a polska wersja językowa, sprawia, że nawet niezaawansowany użytkownik nie będzie miał problemów z obsługą System Explorer.

Podobne Narzędzia systemowe

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Explorer 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie