Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Startup Control Panel 2.8

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Mike Lin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 57 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 557

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Startup Control Panel 2.8

Startup Control Panel to bardzo przydatne i zarazem niezbyt skomplikowane narzędzie, którego główną, a zarazem jedyną funkcją jest obsługa programów uruchamianych wraz z rozpoczęciem pracy systemu operacyjnego, a więc tych wszystkich aplikacji, które możemy zazwyczaj znaleźć w folderze Autostart.

Download Startup Control Panel pozwala na zarządzanie tymi aplikacjami, oraz usuwanie wpisów odpowiadających za ich automatyczne uruchamianie, co pozytywnie wpływa na czas ładowania się systemu. Program jest banalnie prosty w obsłudze i nie przeszkadza nawet brak Startup Control Panel po polsku. Co najważniejsze twórcy pozwolili na korzystanie z Startup Control Panel za free, ale tylko dla niekomercyjnych zastosowań o czym należy pamiętać przy okazji korzystania z tego niewielkiego narzędzia. Zobacz na także inne aplikacja w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Startup Control Panel 2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie