Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Startup Control Panel 2.8

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Mike Lin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 57 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 556

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Startup Control Panel 2.8

Startup Control Panel to bardzo przydatne i zarazem niezbyt skomplikowane narzędzie, którego główną, a zarazem jedyną funkcją jest obsługa programów uruchamianych wraz z rozpoczęciem pracy systemu operacyjnego, a więc tych wszystkich aplikacji, które możemy zazwyczaj znaleźć w folderze Autostart.

Download Startup Control Panel pozwala na zarządzanie tymi aplikacjami, oraz usuwanie wpisów odpowiadających za ich automatyczne uruchamianie, co pozytywnie wpływa na czas ładowania się systemu. Program jest banalnie prosty w obsłudze i nie przeszkadza nawet brak Startup Control Panel po polsku. Co najważniejsze twórcy pozwolili na korzystanie z Startup Control Panel za free, ale tylko dla niekomercyjnych zastosowań o czym należy pamiętać przy okazji korzystania z tego niewielkiego narzędzia. Zobacz na także inne aplikacja w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Tweak-10

  Niewielka, ale bardzo funkcjonalna i rozbudowana aplikacja, za pomocą której zmienimy ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10.

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.

 • Wise Care 365

  Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich.

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • JetClean


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Startup Control Panel 2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie