Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SSD Tweaker 1.9

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Elpmasoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.03.2011
Rozmiar: 0.24 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 179

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SSD Tweaker 1.9

Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych. Zastosowanie SSD Tweaker pozwala na zmianę parametrów cache, użycia NTFS, indeksowania i innych elementów. Dla mniej zaawansowanych użytkowników może to brzmieć niezrozumiale, więc wypada dodać, że istnieje tu funkcja automatycznej optymalizacji systemu, nie wymagająca żadnych zaawansowanych umiejętności od użytkownika.

Choć nie ma wydania SSD Tweaker po polsku, to jeżeli chcemy używać go w opcji automatycznej optymalizacji, nie musimy znać angielskiego. Przyda się on za to do pracy w bardziej zaawansowanych trybach i przy wykorzystywaniu takich funkcji jak Data Stamping, Windows Prefetcher czy też Boot Tracing. Jeśli zdarzyłoby się dokonać niepożądanych zmian, aplikacja oferuje w każdej chwili możliwość przywrócenia konfiguracji domyślnej. Warto dodać, że SSD Tweaker jest aplikacją uniwersalną, którą można używać zarówno na systemach 32, jak i 64 bitowych.

Trzeba jednak zaznaczyć, że SSD Tweaker 1.6 wzbudza mieszane uczucia użytkowników. Możemy o tym narzędziu spotkać tyle samo bardzo pozytywnych, co i bardzo negatywnych opinii. Czy mają rację ci, którzy go krytykują, czy też te osoby, które chwalą? Najlepiej przetestować aplikację samemu i przekonać się o tym osobiście. Plik instalacyjny to zaledwie 240 kb, więc download zajmie dosłownie kilka sekund. I nie kosztuje ani grosza.

Podobne Narzędzia systemowe

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SSD Tweaker 1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie