Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SSD Tweaker 1.9

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Elpmasoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.03.2011
Rozmiar: 0.24 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 180

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SSD Tweaker 1.9

Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych. Zastosowanie SSD Tweaker pozwala na zmianę parametrów cache, użycia NTFS, indeksowania i innych elementów. Dla mniej zaawansowanych użytkowników może to brzmieć niezrozumiale, więc wypada dodać, że istnieje tu funkcja automatycznej optymalizacji systemu, nie wymagająca żadnych zaawansowanych umiejętności od użytkownika.

Choć nie ma wydania SSD Tweaker po polsku, to jeżeli chcemy używać go w opcji automatycznej optymalizacji, nie musimy znać angielskiego. Przyda się on za to do pracy w bardziej zaawansowanych trybach i przy wykorzystywaniu takich funkcji jak Data Stamping, Windows Prefetcher czy też Boot Tracing. Jeśli zdarzyłoby się dokonać niepożądanych zmian, aplikacja oferuje w każdej chwili możliwość przywrócenia konfiguracji domyślnej. Warto dodać, że SSD Tweaker jest aplikacją uniwersalną, którą można używać zarówno na systemach 32, jak i 64 bitowych.

Trzeba jednak zaznaczyć, że SSD Tweaker 1.6 wzbudza mieszane uczucia użytkowników. Możemy o tym narzędziu spotkać tyle samo bardzo pozytywnych, co i bardzo negatywnych opinii. Czy mają rację ci, którzy go krytykują, czy też te osoby, które chwalą? Najlepiej przetestować aplikację samemu i przekonać się o tym osobiście. Plik instalacyjny to zaledwie 240 kb, więc download zajmie dosłownie kilka sekund. I nie kosztuje ani grosza.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.

 • GParted

  GParted to popularny i uznany program do zarządzania partycjami dysku twardego. Prezentujemy najnowszą wersję:

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SSD Tweaker 1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie