Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SpeedUpMyPC 2013

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Uniblue
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.11.2010
Data modyfikacji: 06.11.2012
Rozmiar: 5,27 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 552

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SpeedUpMyPC 2013

Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera,. Dzięki czemu będzie on pracować znacznie szybciej niż dotąd. Mamy tu cały zestaw modułów odpowiedzialnych za analizę systemu i procesów w nim zachodzących. SpeedUp My PC wykrywa je i usuwa wszelkie nieprawidłowości, które mogą spowalniać działanie komputera.

Jest możliwy download 2013 w wersji demo. Ma on dość ograniczone działanie – umożliwia naprawę jedynie trzech napotkanych nieprawidłowości. Nie jest to dużo, jeśli jednak są to duże ograniczniki, to i tak każdy poczuje poprawę pracy komputera. Nie ma wydanie tej aplikacji po polsku, jednak mamy tu na tyle intuicyjny interfejs, że wystarczy jedno klikniecie, aby optymalizacja została przeprowadzona szybko i sprawnie.

Pełna wersja programu usuwa także pliki z twardego dysku, analizuje zużycie pamięci operacyjnej (RAM), a także zmusza procesor do maksymalnej wydajności. Czy jednak aplikacja nie ma wad? Niektórzy użytkownicy twierdzili że komputer rzeczywiście przyśpieszał po użyciu programu, jednak po jakimś czasie zachodziły nieodwracalne zmiany w systemie operacyjnym i trzeba było instalować go od nowa. Dlatego też polecamy dobrze się zastanowić, czy naprawdę musimy użyć takiego programu?

SpeedUpMyPC 2011 to narzędzie, które może pomóc, jednak może również i zaszkodzić. Wersja demo pozwoli ocenić jego możliwości, zaś pełna jest do nabycia u producenta.  Jej koszt to około 25 Euro.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SpeedUpMyPC 2013Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie