Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SpeedUpMyPC 2013

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Uniblue
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.11.2010
Data modyfikacji: 06.11.2012
Rozmiar: 5,27 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 551

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SpeedUpMyPC 2013

Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera,. Dzięki czemu będzie on pracować znacznie szybciej niż dotąd. Mamy tu cały zestaw modułów odpowiedzialnych za analizę systemu i procesów w nim zachodzących. SpeedUp My PC wykrywa je i usuwa wszelkie nieprawidłowości, które mogą spowalniać działanie komputera.

Jest możliwy download 2013 w wersji demo. Ma on dość ograniczone działanie – umożliwia naprawę jedynie trzech napotkanych nieprawidłowości. Nie jest to dużo, jeśli jednak są to duże ograniczniki, to i tak każdy poczuje poprawę pracy komputera. Nie ma wydanie tej aplikacji po polsku, jednak mamy tu na tyle intuicyjny interfejs, że wystarczy jedno klikniecie, aby optymalizacja została przeprowadzona szybko i sprawnie.

Pełna wersja programu usuwa także pliki z twardego dysku, analizuje zużycie pamięci operacyjnej (RAM), a także zmusza procesor do maksymalnej wydajności. Czy jednak aplikacja nie ma wad? Niektórzy użytkownicy twierdzili że komputer rzeczywiście przyśpieszał po użyciu programu, jednak po jakimś czasie zachodziły nieodwracalne zmiany w systemie operacyjnym i trzeba było instalować go od nowa. Dlatego też polecamy dobrze się zastanowić, czy naprawdę musimy użyć takiego programu?

SpeedUpMyPC 2011 to narzędzie, które może pomóc, jednak może również i zaszkodzić. Wersja demo pozwoli ocenić jego możliwości, zaś pełna jest do nabycia u producenta.  Jej koszt to około 25 Euro.

Podobne Narzędzia systemowe

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • RegCleaner 4.3.0.780

  RegCleaner 4.3 jest jednym z wiodących programów służących do administrowania rejestrem systemowym. Jeśli zauważasz, że twój komputer działa wolniej może to być w dużej mierze wynik zaśmiecenia rejestru.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SpeedUpMyPC 2013Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie