Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SDExplorer 3.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: SkyDrive Explorer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.07.2010
Data modyfikacji: 14.01.2013
Rozmiar: 1,56 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 159

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SDExplorer 3.1

Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim. Aby skorzystać w pełni z możliwości aplikacji, musisz zainstalować rozszerzenie i zalogować się w Windows Live. Wówczas zobaczysz SkyDrive w okienku eksploatora Windows. Będzie ono traktowane jako dysk komputera, dzięki czemu masz łatwy dostęp do wszystkiego. Pobierz SDExplorer i zobacz to samemu!

Download SDExplorer to chwila – plik ma zaledwie 1,53 MB, a da Ci wiele możliwości. Możesz na przykład skopiować adres pliku URL, gdzie przechowywany jest plik, dzięki czemu inni użytkownicy będą mieli do niego błyskawiczny dostęp. Choć aplikacja ta to tylko rozszerzenie, warto zauważyć, że SDExplorer jest po polsku. A skoro działa przez logowanie się w usłudze Windows Live, nie trudno domyślić się, na jakie systemy jest przeznaczona. Możesz więc używać SDExplorer na Windows 7, Vista i XP. Oczywiste jest też, że nie zadziała SDExplorer na Linux. Warto zauważyć, że producent oprócz tej aplikacji udostępnia chętnym wersję PRO. Ma ona kilka dodatkowych funkcji, ale ta wersja SDExplorer do pobrania nie jest bezpłatna. Znajdują się tam takie opcje jak otwieranie plików bezpośrednio na SkyDrive, obsługa plików większych niż 50 MB i inne. Nim jednak zainteresujesz się PRO, pobierz darmowy SDExplorer i zobacz, czy rzeczywiście usprawnia obsługę tego dysku sieciowego.

Jeśli używasz dysku sieciowego, nie wahaj się. To bezpłatne rozszerzenie może okazać się dla Ciebie bardzo przydatną rzeczą, więc wypróbuj je teraz! To nic nie kosztuje!

Podobne Narzędzia systemowe

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SDExplorer 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie