Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SDExplorer 3.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: SkyDrive Explorer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.07.2010
Data modyfikacji: 14.01.2013
Rozmiar: 1,56 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 160

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SDExplorer 3.1

Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim. Aby skorzystać w pełni z możliwości aplikacji, musisz zainstalować rozszerzenie i zalogować się w Windows Live. Wówczas zobaczysz SkyDrive w okienku eksploatora Windows. Będzie ono traktowane jako dysk komputera, dzięki czemu masz łatwy dostęp do wszystkiego. Pobierz SDExplorer i zobacz to samemu!

Download SDExplorer to chwila – plik ma zaledwie 1,53 MB, a da Ci wiele możliwości. Możesz na przykład skopiować adres pliku URL, gdzie przechowywany jest plik, dzięki czemu inni użytkownicy będą mieli do niego błyskawiczny dostęp. Choć aplikacja ta to tylko rozszerzenie, warto zauważyć, że SDExplorer jest po polsku. A skoro działa przez logowanie się w usłudze Windows Live, nie trudno domyślić się, na jakie systemy jest przeznaczona. Możesz więc używać SDExplorer na Windows 7, Vista i XP. Oczywiste jest też, że nie zadziała SDExplorer na Linux. Warto zauważyć, że producent oprócz tej aplikacji udostępnia chętnym wersję PRO. Ma ona kilka dodatkowych funkcji, ale ta wersja SDExplorer do pobrania nie jest bezpłatna. Znajdują się tam takie opcje jak otwieranie plików bezpośrednio na SkyDrive, obsługa plików większych niż 50 MB i inne. Nim jednak zainteresujesz się PRO, pobierz darmowy SDExplorer i zobacz, czy rzeczywiście usprawnia obsługę tego dysku sieciowego.

Jeśli używasz dysku sieciowego, nie wahaj się. To bezpłatne rozszerzenie może okazać się dla Ciebie bardzo przydatną rzeczą, więc wypróbuj je teraz! To nic nie kosztuje!

Podobne Narzędzia systemowe

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SDExplorer 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie