Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Info for Windows (SIW) 2011

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Topala Software Solutions
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 03.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 4,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 113

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis System Info for Windows (SIW) 2011

System Info for Windows (SIW) w wersji 2011.10.30a to jedno z najbardziej popularnych narzędzi służących do pozyskiwania informacji o systemie i sprzęcie.
Swoimi możliwościami wyprzedza nie jeden bardziej rozbudowany program, a intuicyjnością interfejsu urzeknie nawet niezaawansowanego użytkownika. SIW oferuje dokładne dane na temat wszystkich zainstalowanych wszystkich podzespołów, jak również systemu operacyjnego, zainstalowanych aplikacji, czy uruchomionych procesów.

Dzięki funkcji "Secret" można odtworzyć wszelkie zapamiętane hasła np. przez przeglądarki. Ponadto prezentowane tutaj oprogramowanie umozliwia uzyskanie dokładnych informacji dotyczacych połączenia z siecią:
- porty,
- protokoły TCP/IP,
- generowanych ruch.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

 • TweakNow RegCleaner

  TweakNow RegCleaner 5.2 to aplikacja, którą można polecić po prostu każdemu, a zwłaszcza użytkownikom, którzy dość często instalują programy lub aktywnie przeglądają sieć. Dlaczego?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Info for Windows (SIW) 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie