Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

System Info for Windows (SIW) 2011

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Topala Software Solutions
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 03.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 4,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 112

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis System Info for Windows (SIW) 2011

System Info for Windows (SIW) w wersji 2011.10.30a to jedno z najbardziej popularnych narzędzi służących do pozyskiwania informacji o systemie i sprzęcie.
Swoimi możliwościami wyprzedza nie jeden bardziej rozbudowany program, a intuicyjnością interfejsu urzeknie nawet niezaawansowanego użytkownika. SIW oferuje dokładne dane na temat wszystkich zainstalowanych wszystkich podzespołów, jak również systemu operacyjnego, zainstalowanych aplikacji, czy uruchomionych procesów.

Dzięki funkcji "Secret" można odtworzyć wszelkie zapamiętane hasła np. przez przeglądarki. Ponadto prezentowane tutaj oprogramowanie umozliwia uzyskanie dokładnych informacji dotyczacych połączenia z siecią:
- porty,
- protokoły TCP/IP,
- generowanych ruch.

Podobne Narzędzia systemowe

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.

 • WinUtilities

  WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe.

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: System Info for Windows (SIW) 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie