Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Right Click Enhancer 4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: RBSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 111

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Right Click Enhancer 4

Right Click Enhancer to godna polecenia aplikacja, która pomoże nam w niezwykle prosty i wygodny sposób zarządzać zawartością często używanego menu kontekstowego dostępnego pod prawym klawiszem myszy.

Program może w dowolny sposób dostosować wspomniane menu, tworząc na przykład skróty do folderów, dysków czy aplikacji. Warto dodać, że Right Click Enhancer może także zawiadamiać menu podręcznym przeglądarki Internet Explorer. Co więcej, opisywana aplikacja umożliwia także dodawanie skrótów do plików/folderów w zawartości Mojego Komputera i w Panelu Sterowania.

Podobne Narzędzia systemowe

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Right Click Enhancer 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie