Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Right Click Enhancer 4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: RBSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 110

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Right Click Enhancer 4

Right Click Enhancer to godna polecenia aplikacja, która pomoże nam w niezwykle prosty i wygodny sposób zarządzać zawartością często używanego menu kontekstowego dostępnego pod prawym klawiszem myszy.

Program może w dowolny sposób dostosować wspomniane menu, tworząc na przykład skróty do folderów, dysków czy aplikacji. Warto dodać, że Right Click Enhancer może także zawiadamiać menu podręcznym przeglądarki Internet Explorer. Co więcej, opisywana aplikacja umożliwia także dodawanie skrótów do plików/folderów w zawartości Mojego Komputera i w Panelu Sterowania.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Right Click Enhancer 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie