Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Revo Uninstaller Pro 2.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: VS Revo Group
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.06.2011
Rozmiar: 7,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 277

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Revo Uninstaller Pro 2.5

Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób. Program ten sprawdza się zwłaszcza w sytuacjach, gdy mamy problem z odinstalowaniem danej aplikacji przy użyciu – „Dodaj lub usuń programy” w systemie Windows lub gdy programowy deinstalator nie odpowiada na próbę jego uruchomienia. Wówczas Download Revo Uninstaller Pro może okazać się jedynym wyjściem z tej sytuacji. Dzięki zaawansowanym i szybkim algorytmom, program analizuje wskazaną do usunięcia przez użytkownika aplikację, a następnie w szybki i łatwy sposób się jej pozbywa. Program może być także wykorzystywany do usunięcia wszelkich pozostałości po odinstalowanych aplikacjach, takich jak niepotrzebne pliki i foldery, czy też klucze w rejestrze. Dzięki opcji Forced Uninstall, żadna aplikacja nie oprze się sile tego programu i zostanie usunięta z komputera.

W porównaniu do wbudowanego narzędzia systemu Windows do usuwania programów, Revo Uninstaller jest dużo szybszy i oczywiście bardziej efektywny. Sama aplikacja oferuje także szereg innych opcji związanych z porządkowaniem systemu Windows, takich jak Autorun Manager, pozwalający na kontrolę programów uruchamianych przy starcie systemu; Browsers Cleaner, dający sobie radę ze śladami naszej obecności w sieci; czy wreszcie MS Office Cleaner oraz Windows Cleaner, które również mają za zadanie usuwanie z systemu zbędnych plików. Wersja testowa programu pozwala na jego używanie przez okres 30 dni i jest dostępna w języku polskim zupełnie za darmo.

Podobne Narzędzia systemowe

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • vispa

  vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy.

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Revo Uninstaller Pro 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie