Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Revo Uninstaller 1.75

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: VS Revo Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 517

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Revo Uninstaller 1.75

Revo Uninstaller to zaawansowany zamiennik dla funkcji dodaj/usuń programy w Windows, który pozwala na odinstalowanie programów, oraz robienie w nich porządków. Download Revo Uninstaller pozwala na pozbycie sie wszystkich zbędnych aplikacji w łatwy i co najważniejsze szybki sposób. Oprócz tego program pozwala na usuwanie pozostałości po odinstalowanych już aplikacjach, oraz na czyszczenie zawartości niektórych z nich (historie, pliki tymczasowe itd.)

Revo Uninstaller jest za free, tak więc można z niego korzystać do woli, a kolejną jego zaletą jest fakt, że Revo Uninstaller jest po polsku co znacznie ułatwia obsługę jego licznych opcji. Zapraszamy więc do testów tego programu, który możecie znaleźć na pobierz. Zobacz inne narzędzia systemowe na pobierz.pl

Podobne Narzędzia systemowe

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • Windows 10 Media Creation Tool

  Niewielkie i proste w obsłudze narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Revo Uninstaller 1.75Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie