Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RegSupreme Pro 1.7.0.416

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Macecraft, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 2,581 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 558

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis RegSupreme Pro 1.7.0.416

RegSupreme Pro to zaawansowane narzędzie do zarządzania rejestrem systemowym, które śmiało może pretendować do miana jednej z najlepszych aplikacji tego typu. To co wyróżnia ten program spośród innych to szybkość i skuteczność działania, oraz zaawansowane funkcje.

Download RegSupreme, oprócz klasycznej analizy rejestru i usuwania bądź edycji błędnych wpisów, pozwala również na defragmentacje rejestru, oraz usuwanie niepotrzebnych programów z dysku i autostartu. Program oferuje wiele wersji językowych i cieszy fakt, że również RegSupreme po polsku został uwzględniony w ofercie producenta. Niestety  RegSupreme nie jest za darmo, ale wersja próbna do pobrania z naszej strony pozwala na testowanie tej aplikacji w pełni funkcjonalnej formule aż przez 30 dni. Jeżeli szukasz darmowych aplikacji podobnych do tej wejdź do działu Narzędzia systemowe i poszukaj.

Podobne Narzędzia systemowe

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RegSupreme Pro 1.7.0.416Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie