Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RegSeeker 1.55

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Thibaud Djian
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 439 kb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 457

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RegSeeker 1.55

RegSeeker to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym, za którego pomocą możemy usuwać lub edytować wpisy, przyspieszając w ten sposób pracę systemu. Poza podstawowymi operacjami na rejestrze, program ten oferuje również kilka opcji charakterystycznych dla optymalizatorów systemu Windows.

Download RegSeeker pozwala m.in. na usunięcie ekranu powitalnego w Outlook Express, odinstalowanie programów, a także zmianę wielkości ikon. Kolejną mocną stroną tej aplikacji jest fakt, że RegSeeker jest po polsku co znacznie ułatwia korzystanie z tej aplikacji. Warto także pamiętać, że RegSeeker jest za free, ale jedynie do użytkowania niekomercyjnego. Zobacz także inne podobne programy w dziale narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Windows 10 Media Creation Tool

  Niewielkie i proste w obsłudze narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RegSeeker 1.55Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie