Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RegSeeker 1.55

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Thibaud Djian
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 439 kb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 458

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RegSeeker 1.55

RegSeeker to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym, za którego pomocą możemy usuwać lub edytować wpisy, przyspieszając w ten sposób pracę systemu. Poza podstawowymi operacjami na rejestrze, program ten oferuje również kilka opcji charakterystycznych dla optymalizatorów systemu Windows.

Download RegSeeker pozwala m.in. na usunięcie ekranu powitalnego w Outlook Express, odinstalowanie programów, a także zmianę wielkości ikon. Kolejną mocną stroną tej aplikacji jest fakt, że RegSeeker jest po polsku co znacznie ułatwia korzystanie z tej aplikacji. Warto także pamiętać, że RegSeeker jest za free, ale jedynie do użytkowania niekomercyjnego. Zobacz także inne podobne programy w dziale narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RegSeeker 1.55Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie