Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Registry Tweaker 2.1.2 build 283

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Miha Jakovac
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 1,28 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 299

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Registry Tweaker 2.1.2 build 283

Registry Tweaker to zaawansowane narzędzie stworzone do edycji i optymalizacji pracy systemów operacyjnych ze stajni Windows, a także w niewielkim zakresie pakietów biurowych Office.

Aplikacja ta oferuje wszystkie te funkcje, które znamy z innych programów do optymalizacji Windows, z tą różnicą, że wszelkie operacje są dokonywane na wpisach w rejestrze ręcznie, a nie automatycznie, dlatego download Registry Tweaker jest skierowany przede wszystkim do bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy mają pojecie o edycji rejestru. Registry Tweaker jest za darmo dostępny dla wszystkich użytkowników, jednak warto pamiętać, że Registry Tweaker po polsku nie istnieje, co tym bardziej lokuje ten program na półce dla ekspertów. Zobacz inne aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Registry Tweaker 2.1.2 build 283Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie