Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Registry Tweaker 2.1.2 build 283

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Miha Jakovac
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 1,28 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 306

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Registry Tweaker 2.1.2 build 283

Registry Tweaker to zaawansowane narzędzie stworzone do edycji i optymalizacji pracy systemów operacyjnych ze stajni Windows, a także w niewielkim zakresie pakietów biurowych Office.

Aplikacja ta oferuje wszystkie te funkcje, które znamy z innych programów do optymalizacji Windows, z tą różnicą, że wszelkie operacje są dokonywane na wpisach w rejestrze ręcznie, a nie automatycznie, dlatego download Registry Tweaker jest skierowany przede wszystkim do bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy mają pojecie o edycji rejestru. Registry Tweaker jest za darmo dostępny dla wszystkich użytkowników, jednak warto pamiętać, że Registry Tweaker po polsku nie istnieje, co tym bardziej lokuje ten program na półce dla ekspertów. Zobacz inne aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Registry Tweaker 2.1.2 build 283



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie