Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Registry Defragmentation 9.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Elcor Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 02.12.2008
Rozmiar: 2.4 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 627

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Registry Defragmentation 9.0

Registry Defragmentation to aplikacja służąca do poprawy funkcjonalności rejestru sytemu Windows.

Registry Defragmentation wykonuje fizyczną defragmentację pliku z rejestrem systemu Windows. Zabieg ten pomaga utrzymać linearną strukturę rejestru co pozwala zmniejszyć czas dostępu do przechowywanych informacji. Registry Defragmentation usuwa także nieużywane i błędne wpisy co redukuje wielkość samego pliku z rejestrem. Program posiada specjalny organizer pozwalający programować regularne defragmentacje dzięki czemu rejestr będzie zawsze "czysty" i zoptymalizowany do jak najszybszej i najwydajniejszej pracy.

­­

Podobne Narzędzia systemowe

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!

 • RegCleaner 4.3.0.780

  RegCleaner 4.3 jest jednym z wiodących programów służących do administrowania rejestrem systemowym. Jeśli zauważasz, że twój komputer działa wolniej może to być w dużej mierze wynik zaśmiecenia rejestru.

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Registry Defragmentation 9.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie