Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Process Tamer 2.09.01

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Donationcoder
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 3, 088 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 186

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Process Tamer 2.09.01

Process Tamer to jak sama nazwa wskazuje narzędzie służące do zarządzania procesami, które w danym momencie przeprowadza nasz system. Program pozwala na monitorowanie wszystkich procesów i co ważniejsze, umożliwia on również ustalenie dla nich odpowiedniego priorytetu.

Download Process Tamer to doskonałe rozwiązanie w sytuacji gdy dany proces obciąża pracę procesora, a my chcielibyśmy to zmienić. Wówczas za pomocą Process Tamer za free możemy ustawić priorytet danego procesu na niski i wszystko powinno wrócić do normy. Choć Process Tamer nie jest po polsku to jego interfejs jest na tyle czytelny, że nikt nie powinien mieć problemów z pełnym wykorzystaniem jego opcji do czego gorąco zachęcamy. Zobacz także inne aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Process Tamer 2.09.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie