Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Process Tamer 2.09.01

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Donationcoder
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 3, 088 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 187

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Process Tamer 2.09.01

Process Tamer to jak sama nazwa wskazuje narzędzie służące do zarządzania procesami, które w danym momencie przeprowadza nasz system. Program pozwala na monitorowanie wszystkich procesów i co ważniejsze, umożliwia on również ustalenie dla nich odpowiedniego priorytetu.

Download Process Tamer to doskonałe rozwiązanie w sytuacji gdy dany proces obciąża pracę procesora, a my chcielibyśmy to zmienić. Wówczas za pomocą Process Tamer za free możemy ustawić priorytet danego procesu na niski i wszystko powinno wrócić do normy. Choć Process Tamer nie jest po polsku to jego interfejs jest na tyle czytelny, że nikt nie powinien mieć problemów z pełnym wykorzystaniem jego opcji do czego gorąco zachęcamy. Zobacz także inne aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Process Tamer 2.09.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie