Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Process Monitor 2.95

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2011
Rozmiar: 1,26 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 104

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Process Monitor 2.95

Process Monitor to bardzo przydatne i proste w użyciu narzędzie systemowe, które pozwala użytkownikom na monitorowanie wszelkich procesów, plików systemowych, a także zmian zachodzących w rejestrze w szybki i łatwy sposób. Program działa w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownicy mają bezpośredni wgląd w to, co aktualnie dzieje się z ich systemem. Szczegółowe informacje wyświetlane przez Process Monitor, pozwalają na określenie jaka aplikacja inicjuje wskazany proces i w jakim czasie. Taka wiedza może zostać wykorzystana przez bardziej doświadczonych użytkowników m.in. do znalezienia przyczyny problemów z systemem lub wyszukania aplikacji, których działalność może okazać się szkodliwa dla pracy komputera, np. spyware. Aplikacja oferuje dużo większe możliwości niż klasyczny, systemowy menadżer procesów, z których warto wymienić przede wszystkim zaawansowane narzędzia filtrujące. Download Process Monitor jest zupełnie darmowy, a jego obsługa nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów.  

Podobne Narzędzia systemowe

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • Java SE 7

  Wirtualna maszyna Java to środowisko, dzięki któremu każdy użytkownik może widzieć na przeglądanych stronach sieci animacje flash, grywać w gry napisane w tym języku czy też uruchamiać wiele programów, bez których nie byłoby to możliwe.

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Process Monitor 2.95Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie