Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Process Monitor 2.95

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2011
Rozmiar: 1,26 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 101

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Process Monitor 2.95

Process Monitor to bardzo przydatne i proste w użyciu narzędzie systemowe, które pozwala użytkownikom na monitorowanie wszelkich procesów, plików systemowych, a także zmian zachodzących w rejestrze w szybki i łatwy sposób. Program działa w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownicy mają bezpośredni wgląd w to, co aktualnie dzieje się z ich systemem. Szczegółowe informacje wyświetlane przez Process Monitor, pozwalają na określenie jaka aplikacja inicjuje wskazany proces i w jakim czasie. Taka wiedza może zostać wykorzystana przez bardziej doświadczonych użytkowników m.in. do znalezienia przyczyny problemów z systemem lub wyszukania aplikacji, których działalność może okazać się szkodliwa dla pracy komputera, np. spyware. Aplikacja oferuje dużo większe możliwości niż klasyczny, systemowy menadżer procesów, z których warto wymienić przede wszystkim zaawansowane narzędzia filtrujące. Download Process Monitor jest zupełnie darmowy, a jego obsługa nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów.  

Podobne Narzędzia systemowe

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Process Monitor 2.95Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie