Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Process Lasso 5.1.0.27

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Bitsum Technologies
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 29.08.2011
Data modyfikacji: 16.12.2011
Rozmiar: 2,10 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 124

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis Process Lasso 5.1.0.27

Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows? Takim programem jest Process Lasso, którego celem jest właśnie optymalizowanie procesów w systemie operacyjnym Microsoftu. Dzięki tej opcji masz możliwość zaawansowanego zarządzania swoim komputerem i dostosowywania go do swoich indywidualnych potrzeb. Lasso dokonuje wykazu aktualnych procesów i umożliwia użytkownikowi tworzenie limitów dostępu tych procesów do mocy obliczeniowej procesora.

Dzięki temu zaawansowani użytkownicy zyskają możliwość sterowania obciażeniem procesora na swoim komputerze. Program oferuje użytkownikom możliwość ustawiania wielu zaawansowanych opcji, wśród których znaleźc można między innymi ustawienia zasilania generujące odpowiednią wydajność (związaną z ewentualną potrzebą oszczędzania energii, albo też maksymalnej wydajności).

Jeżeli raz dokonamy ustawień, możemy je zapisać, dzięki czemu jednorazowe "zabranie się" za procesy Windowsa za pomocą Process Lasso zostaje zapamiętane i automatyzuje procesy przy kolejnych uruchomieniach systemu. Program jest kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi Microsoftu: 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 a także 7.

Podobne Narzędzia systemowe

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.

 • vispa

  vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Process Lasso 5.1.0.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie