Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Process Lasso 5.1.0.27

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Bitsum Technologies
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 29.08.2011
Data modyfikacji: 16.12.2011
Rozmiar: 2,10 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 122

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis Process Lasso 5.1.0.27

Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows? Takim programem jest Process Lasso, którego celem jest właśnie optymalizowanie procesów w systemie operacyjnym Microsoftu. Dzięki tej opcji masz możliwość zaawansowanego zarządzania swoim komputerem i dostosowywania go do swoich indywidualnych potrzeb. Lasso dokonuje wykazu aktualnych procesów i umożliwia użytkownikowi tworzenie limitów dostępu tych procesów do mocy obliczeniowej procesora.

Dzięki temu zaawansowani użytkownicy zyskają możliwość sterowania obciażeniem procesora na swoim komputerze. Program oferuje użytkownikom możliwość ustawiania wielu zaawansowanych opcji, wśród których znaleźc można między innymi ustawienia zasilania generujące odpowiednią wydajność (związaną z ewentualną potrzebą oszczędzania energii, albo też maksymalnej wydajności).

Jeżeli raz dokonamy ustawień, możemy je zapisać, dzięki czemu jednorazowe "zabranie się" za procesy Windowsa za pomocą Process Lasso zostaje zapamiętane i automatyzuje procesy przy kolejnych uruchomieniach systemu. Program jest kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi Microsoftu: 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 a także 7.

Podobne Narzędzia systemowe

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Process Lasso 5.1.0.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie