Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Process Hacker 2.26

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: wj32
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Data modyfikacji: 30.12.2011
Rozmiar: 1,67 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 299

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Process Hacker 2.26

Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym. Dzięki tej niewielkiej aplikacji zyskamy dostęp do dosłownie wszystkich parametrów oraz zachodzących w nim procesów – nawet tych ukrytych. Program ukazuje wszystko w postaci graficznej, układając wszystko w formie kolumn dostosowanych względem ważności informacji. Sprawia to, że używanie go jest bardzo przejrzyste i nie sprawi problemów. Choć do zatrzymywania procesów i manipulacji nimi polecamy co najmniej średnią wiedzę o komputerach – wyłączenie istotnych może wpłynąć na pracę systemu operacyjnego.

Process Hacker jest darmowy, jednak nie został wydany po polsku. W związku z tym aby go używać, potrzebujemy znać angielski w stopniu choćby podstawowym. Dzięki temu mamy możliwość weryfikacji wydajności naszych komponentów, sprawdzenie aplikacji pod kątem zagrożenia dla systemu, a także uprawnienia. W najnowszej wersji wyłączono jednak usługę znaną z poprzednich wydań, czyli możliwość edycji uprawnień sterowników. Download Process Hackera polecamy wszystkim osobom, zajmującym się badaniem i naprawą komputerów. Oczywiście prywatni użytkownicy także mogą z niego korzystać, jednak bez wiedzy specjalistycznej nie polecamy samodzielnej modyfikacji żadnych elementów systemu operacyjnego.

Te darmowa aplikacja przyda się przede wszystkim pracownikom serwisów, centrów pomocy, czy też administratorom sieci. Będzie ona dla nich bezcennym narzędziem, które posłuży do codziennej pracy i pomocy klientom. Można ewentualnie popatrzeć w sieci za spolszczeniem tej aplikacji, jednak prawdopodobnie nie istnieje ono ze względu na specyfikę programu. Co ważne – aplikacja ma plik instalacyjny wielkości 1,6 MB, więc jej pobranie zajmie dosłownie chwilę. Wystarczy tylko kliknąć poniższy link, aby tego dokonać. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Process Hacker 2.26Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie