Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Process Hacker 2.26

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: wj32
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Data modyfikacji: 30.12.2011
Rozmiar: 1,67 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 301

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Process Hacker 2.26

Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym. Dzięki tej niewielkiej aplikacji zyskamy dostęp do dosłownie wszystkich parametrów oraz zachodzących w nim procesów – nawet tych ukrytych. Program ukazuje wszystko w postaci graficznej, układając wszystko w formie kolumn dostosowanych względem ważności informacji. Sprawia to, że używanie go jest bardzo przejrzyste i nie sprawi problemów. Choć do zatrzymywania procesów i manipulacji nimi polecamy co najmniej średnią wiedzę o komputerach – wyłączenie istotnych może wpłynąć na pracę systemu operacyjnego.

Process Hacker jest darmowy, jednak nie został wydany po polsku. W związku z tym aby go używać, potrzebujemy znać angielski w stopniu choćby podstawowym. Dzięki temu mamy możliwość weryfikacji wydajności naszych komponentów, sprawdzenie aplikacji pod kątem zagrożenia dla systemu, a także uprawnienia. W najnowszej wersji wyłączono jednak usługę znaną z poprzednich wydań, czyli możliwość edycji uprawnień sterowników. Download Process Hackera polecamy wszystkim osobom, zajmującym się badaniem i naprawą komputerów. Oczywiście prywatni użytkownicy także mogą z niego korzystać, jednak bez wiedzy specjalistycznej nie polecamy samodzielnej modyfikacji żadnych elementów systemu operacyjnego.

Te darmowa aplikacja przyda się przede wszystkim pracownikom serwisów, centrów pomocy, czy też administratorom sieci. Będzie ona dla nich bezcennym narzędziem, które posłuży do codziennej pracy i pomocy klientom. Można ewentualnie popatrzeć w sieci za spolszczeniem tej aplikacji, jednak prawdopodobnie nie istnieje ono ze względu na specyfikę programu. Co ważne – aplikacja ma plik instalacyjny wielkości 1,6 MB, więc jej pobranie zajmie dosłownie chwilę. Wystarczy tylko kliknąć poniższy link, aby tego dokonać. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Process Hacker 2.26Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie