Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Process Explorer 12.04

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Windows Sysinternals
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.06.2010
Rozmiar: 1.6 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 206

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Process Explorer 12.04

Dostępny za darmo Process Explorer 12.04 to aplikacja, która cieszy się dużą popularnością wśród zaawansowanych użytkowników komputerów, a także administratorów lokalnych sieci. Dlaczego?? Jest to świetne narzędzie, które zapewnia pełną kontrolę nad procesami zachodzącymi w komputerze. Jeśli chcesz i Ty wiedzieć, na co wykorzystywany jest RAM, pobierz Process Explorer 12.04 i zobacz samemu program w działaniu.

Download Process Explorer 12.04 to kwestia dosłownie chwili. Plik instalacyjny ma ledwie ponad 1,5 MB, więc nawet przy wolnym łączu pobierzesz go błyskawicznie. Aplikacja ta ukaże Ci wszystkie działające procesy wraz z podaniem bibliotek DLL, jakie są przez nie używane. Oczywiście dostępny za free Process Explorer 12.04 pozwoli Ci zatrzymać procesy, które zużywają pamięć, a nie są Ci potrzebne. Dodatkowo w zasobniku systemowym wyświetlane jest użycie mocy procesora, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad jego wykorzystaniem.

Process Explorer 12.04 nie jest po polsku. Jednak nie będzie Ci potrzebne spolszczenie Process Explorer, ponieważ nazwy aplikacji i programów działających w tle będą i tak podane w oryginalnych językach. Jeśli jednak nie czujesz się pewnie w angielskim, przetłumaczenie opcji będzie pomocne.

Aplikacja działa pod XP i Vista. Możesz używać także Process Explorer na Windows 7. Niestety, nie ma wersji Process Explorer 12.04 na Linux ani Mac, jednak znajdziesz w naszych zasobach odpowiedniki tego programu dla tych systemów operacyjnych. A jeśli masz któryś z wymienionych Windowsów, wykonaj download Process Explorer z tej strony. Bez konieczności wydawania choćby grosza będziesz mieć pełną kontrolę nad zużyciem mocy przerobowych swojego procesora. Spróbuj!

Podobne Narzędzia systemowe

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Process Explorer 12.04Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie