Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Norton Removal Tool 2012

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Symantec
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.03.2011
Data modyfikacji: 29.02.2012
Rozmiar: 0.89 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 578

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Norton Removal Tool 2012

Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym. Aby je usunąć, należy użyć specjalnego narzędzia. Jest nim bezpłatny Norton Removal Tool. Można go pobrać za darmo z tej strony, a pomoże on w likwidacji zalegających system resztek oprogramowania. Jakich?

Norton Removal Tool 2011 pomaga usunąć całkowicie i nieodwracalnie Norton AntiSpam 2004/2005, Norton AntiVirus 2003 – 2011, Norton Ghost 9.0, 10.0, 12.0, 14.0, 15, Norton GoBack 3.1 - 4.2, Norton Internet Security 2003 – 2011, Norton Password Manager, Norton Personal Firewall (wydania od 2003 do 2006), Norton SystemWorks 2003 – 2009, Norton Confidential Online 2007,, Norton Internet Security Add-on Pack 1.0 do 4.0, Norton Save and Restore 1.0 - 2.0,
Norton 360 1.0 do 4.0, Norton Safety Minder 1.0, Norton SafeWeb 3.2.

Jak więc widać znajdziemy tu zarówno flagowe produkty firmy Symantec, jak też i te mniej znane. Jeśli więc kiedykolwiek miałeś w systemie któryś z wyrobów tej firmy, pobrania i użycie tej aplikacji pozwoli Ci na upewnienie się, że jest ona całkowicie usunięta. Norton Removal Tool 2011 to bezpłatny programik zarówno dla firm, jak i też osób prywatnych. Jest on do pobrania z tej właśnie strony – wystarczy tylko kliknąć poniższy link, by rozpoczęło się jego ściąganie. Choć nie jest on po polsku, jego obsługa ogranicza się do kilku kliknięć.

Podobne Narzędzia systemowe

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Norton Removal Tool 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie