Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Network Event Viewer 8.0.0.57

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Janco Associates, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.11.2008
Rozmiar: 4,23 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 395

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Network Event Viewer 8.0.0.57

Network Event Viewer to program pozwalający w łatwy i szybki sposób administrować sieć komputerową. Jest to zaawansowana aplikacja pozwalająca na centralne zarządzanie siecią, kontrolowanie wszelkich zdarzeń oraz prowadzenie dzienników. Download Network Event Viewer w zupełności wystarcza by skutecznie kontrolować całą sieć komputerową i wszystkich jej członków.

Network Event Viewer nie jest po polsku, jednak administratorzy sieci powinni się do tego przyzwyczaić w szybkim tempie, dzięki bardzo intuicyjnemu interfejsowi. Network Event Viewer nie jest za free, a dostępna w naszym serwisie wersja trial, pozwala na 21 dni testów, które w zupełności powinny wystarczyć do poznania wszelkich parametrów tej aplikacji. Zajrzyj do działu Narzędzia systemowe i sprawdź inne podobne programy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • vispa

  vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Network Event Viewer 8.0.0.57

dodał: ~adrian , 23.07.2009

super

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie