Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Network Event Viewer 8.0.0.57

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Janco Associates, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.11.2008
Rozmiar: 4,23 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 393

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Network Event Viewer 8.0.0.57

Network Event Viewer to program pozwalający w łatwy i szybki sposób administrować sieć komputerową. Jest to zaawansowana aplikacja pozwalająca na centralne zarządzanie siecią, kontrolowanie wszelkich zdarzeń oraz prowadzenie dzienników. Download Network Event Viewer w zupełności wystarcza by skutecznie kontrolować całą sieć komputerową i wszystkich jej członków.

Network Event Viewer nie jest po polsku, jednak administratorzy sieci powinni się do tego przyzwyczaić w szybkim tempie, dzięki bardzo intuicyjnemu interfejsowi. Network Event Viewer nie jest za free, a dostępna w naszym serwisie wersja trial, pozwala na 21 dni testów, które w zupełności powinny wystarczyć do poznania wszelkich parametrów tej aplikacji. Zajrzyj do działu Narzędzia systemowe i sprawdź inne podobne programy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Network Event Viewer 8.0.0.57

dodał: ~adrian , 23.07.2009

super

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie