Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MagicTweak 4.12

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Efreesky Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 1.5 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 305

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MagicTweak 4.12

MagicTweak to aplikacja służąca do personalizacji ustawień systemowych. Za pomocą tego niewielkiego narzędzia możliwe jest uzyskanie dostępu do setek bardzo często ukrytych opcji systemu, które możemy dowolnie zmienić.

Download MagicTweak pozwala na uniknięcie skomplikowanego edytowania rejestru i automatyczne włączenie wielu funkcji w systemie Windows. Dostępna wersja MagicTweak po polsku, bardzo ułatwia korzystanie z tej aplikacji, która pozwala m.in. na usuwanie programów, cookies, historii, strzałek ze skrótów, a także obserwowanie zachodzących w tle procesów. Niestety MagicTweak nie jest za darmo, a dostępna na naszej stronie wersja trial pozwala jedynie na chwilowy test tego programu, do czego gorąco zachęcamy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • TweakNow RegCleaner

  TweakNow RegCleaner 5.2 to aplikacja, którą można polecić po prostu każdemu, a zwłaszcza użytkownikom, którzy dość często instalują programy lub aktywnie przeglądają sieć. Dlaczego?

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • JetClean

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MagicTweak 4.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie