Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MagicTweak 4.12

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Efreesky Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 1.5 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 304

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MagicTweak 4.12

MagicTweak to aplikacja służąca do personalizacji ustawień systemowych. Za pomocą tego niewielkiego narzędzia możliwe jest uzyskanie dostępu do setek bardzo często ukrytych opcji systemu, które możemy dowolnie zmienić.

Download MagicTweak pozwala na uniknięcie skomplikowanego edytowania rejestru i automatyczne włączenie wielu funkcji w systemie Windows. Dostępna wersja MagicTweak po polsku, bardzo ułatwia korzystanie z tej aplikacji, która pozwala m.in. na usuwanie programów, cookies, historii, strzałek ze skrótów, a także obserwowanie zachodzących w tle procesów. Niestety MagicTweak nie jest za darmo, a dostępna na naszej stronie wersja trial pozwala jedynie na chwilowy test tego programu, do czego gorąco zachęcamy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • vispa

  vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy.

 • JetClean


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MagicTweak 4.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie