Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LogonStudio 1.7

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Stardock.net, Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.05.2009
Rozmiar: 1,81 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 977

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LogonStudio 1.7

LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

W LogonStudio za darmo dostępne są różne okna powitalne, które mogą zastąpić ekran domyślny. Użytkownik ma też możliwość pobrania, ze specjalnej strony dodatkowych obrazów, a nawet wykonać pewne zmiany w czcionkach i  innych ustawieniach wizualnych. Choć LogonStudio nie jest po polsku, to raczej nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Na stronie producenta w razie trudności można znaleźć zawsze pomoc. Program jest ciągle rozwijany, tak więc warto czekać na kolejną jego wersję. Zobacz także inne programy w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LogonStudio 1.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie