Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Little Registry Cleaner 10.20

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Little Apps
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.10.2008
Rozmiar: 876 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 581

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Little Registry Cleaner 10.20

Little Registry Cleaner 10.20 to najnowsza część bardzo popularnego narzędzia do zarządzania rejestrem systemowym. Za pomocą tej niewielkiej aplikacji możliwe staje się usunięcie i edycja zbędnych kluczy w rejestrze, a także wykonanie wielu innych operacji mających wpływ na szybkość i działanie systemu operacyjnego.

Download Little Registry Cleaner pozwala np. na usunięcie zbędnych programów z autostart, bądź z listy zainstalowanych aplikacji, a także na przeprowadzenie gruntownych porządków w plikach tymczasowych. Little Registry Cleaner jest za free, więc każdy może z niego korzystać nie martwiąc się o to że wkrótce skończy się licencja. Atutem tego narzędzia jest również fakt, że Little Registry Cleaner jest po polsku co znacznie ułatwia zgłębienie jego wszystkich opcji. Pobieraj za darmo, podobne aplikacje znajdziesz w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Little Registry Cleaner 10.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie