Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Little Registry Cleaner 10.20

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Little Apps
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.10.2008
Rozmiar: 876 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 581

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Little Registry Cleaner 10.20

Little Registry Cleaner 10.20 to najnowsza część bardzo popularnego narzędzia do zarządzania rejestrem systemowym. Za pomocą tej niewielkiej aplikacji możliwe staje się usunięcie i edycja zbędnych kluczy w rejestrze, a także wykonanie wielu innych operacji mających wpływ na szybkość i działanie systemu operacyjnego.

Download Little Registry Cleaner pozwala np. na usunięcie zbędnych programów z autostart, bądź z listy zainstalowanych aplikacji, a także na przeprowadzenie gruntownych porządków w plikach tymczasowych. Little Registry Cleaner jest za free, więc każdy może z niego korzystać nie martwiąc się o to że wkrótce skończy się licencja. Atutem tego narzędzia jest również fakt, że Little Registry Cleaner jest po polsku co znacznie ułatwia zgłębienie jego wszystkich opcji. Pobieraj za darmo, podobne aplikacje znajdziesz w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • JetClean

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.

 • Tweak-10

  Niewielka, ale bardzo funkcjonalna i rozbudowana aplikacja, za pomocą której zmienimy ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10.

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Little Registry Cleaner 10.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie