Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Little Registry Cleaner 1.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Little Apps
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 12.10.2008
Data modyfikacji: 29.09.2011
Rozmiar: 3.43 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 584

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Little Registry Cleaner 1.5

Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Program pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję. Program automatycznie tworzy również kopie bezpieczeństwa rejestru, dzięki czemu wszelkie zmiany mogą być cofnięte.

Oprócz zarządzania rejestrem Little Registry Cleaner umożliwia także usunięcie programów z auto-startu, zbędnych czcionek, sterowników, dźwięków i wielu wielu innych, dzięki czemu praca systemu jest znacznie szybsza. Little Registry Cleaner jest po polsku, dlatego nikt nie powinien mieć problemu z jego użytkowaniem. Zapraszamy do testów oraz pobierania innych aplikacji w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!

 • System Info for Windows (SIW)

  Pobierz jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, dzięki któremu pozyskasz dane o systemie i sprzęcie!

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Little Registry Cleaner 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie