Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Little Registry Cleaner 1.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Little Apps
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 12.10.2008
Data modyfikacji: 29.09.2011
Rozmiar: 3.43 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 586

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Little Registry Cleaner 1.5

Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Program pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję. Program automatycznie tworzy również kopie bezpieczeństwa rejestru, dzięki czemu wszelkie zmiany mogą być cofnięte.

Oprócz zarządzania rejestrem Little Registry Cleaner umożliwia także usunięcie programów z auto-startu, zbędnych czcionek, sterowników, dźwięków i wielu wielu innych, dzięki czemu praca systemu jest znacznie szybsza. Little Registry Cleaner jest po polsku, dlatego nikt nie powinien mieć problemu z jego użytkowaniem. Zapraszamy do testów oraz pobierania innych aplikacji w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Little Registry Cleaner 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie